0 بازدید

صفحه اینستاگرام برنامه شبکه 5 بسته شد

صفحه مجازی که تصاویر خاص شهدا را منتشر می‌کرد و از شبکه پنج سیما پخش می‌شد، بسه شد.
- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از خبرگزاری تسنیم، محسن محمدی تهیه کننده برنامه " بر کرانه نور" گفت: در مدت زمان کوتاهی که صفحه اینستاگرام این برنامه راهاندازی شده بود، مخاطبان بسیاری را جذب کرده بود، این صفحه قصد داشت تصاویر خاص از شهدا منتشر کند که در اقدام ناگهانی و بدون اطلاع صفحه اینستاگرام "بر کرانه نور" مسدود شد.

وی ادامه داد: ما صفحه جدیدی دوباره راه اندازی کردیم؛ نشانی جدید این برنامه در اینستاگرام Barkaranehnoortv5@ است. هموطنان عزیزی که تمایل دارند عکس شهدای  گرانقدر شان در برنامه پخش شود، نام و نام خانوادگی شهید و شماره تماس خود را  به سامانه پیامکی برنامه به شماره   10006463 برای ما  ارسال کنند. 

برنامه " بر کرانه نور" کاری  از گروه معارف شبکه پنج سیما با محوریت قرائت قران و شهدا  است که از سال 1391 بر روی آنتن شبکه پنج رفته است. 

مجری تلویزیون راز "محجبه" شدنش را می‌گوید؛ از اومانیسم تا اسلام!بازیگران رستورانی در بوته نقد قدیمی‌های خاک‌خورده/ مواجهه جالب "کمال" با خروس لاری + فیلمعلاقه "علیرام نورایی" به نقش فرعون سریال موسی(ع)/ ایرانگردی آقای بازیگر در "صبح بخیر ایران"

این برنامه  ختم کامل یک دوره قرآن کریم به صورت ترتیل روزانه یک صفحه از قرآن کریم به همراه تصاویرشهدا (متقارن با سالروز شهادتشان) است  که در دو زمان قبل از اذان صبح و ظهر پخش می شود.

" برکرانه نور"  با گرافیک جدید و ساختار نو همراه با نمایش تصویر16شهیدروزانه  هر یک به صورت جداگانه پخش می شود، تیتراژ ابتدای این برنامه صحبت های مقام معظم رهبری پیرامون فضلیت قرائت روزانه قرآن است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار