سانا:ارتش سوریه حمله نیروهای ترکیه به حسکه را دفع کرد

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی سوریه ، ارتش سوریه حملات نیروهای ترکیه به حومه حسکه را دفع کرده است.
- اخبار بین الملل -

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگان‌های ارتش سوریه حمله نیروهای ترکیه به دو روستای "الکوزلیه" و "تل اللبن" در ناحیه "تل تمر" در حومه شمال غربی حسکه را دفع کرد.

بر اساس این گزارش یگان‌های ارتش سوریه روز گذشته با نیروهای ترکیه و گروه‌های مسلح برخوردار از حمایت‌های این کشور که تلاش داشتند به دو روستای الکوزلیه و تل اللبن حمله کنند درگیر شده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد کردند.

حملات ترکیه به روستاهای رأس العین سوریهاعلام آمادگی «قسد» برای پیوستن به ارتش سوریهمذاکرات وزیر دفاع روسیه با فرمانده نیروهای دموکراتیک سوریهاصابت موشک‌های ارتش ترکیه به یک روستا در حومه حلب سوریهآغاز گشت‌زنی پلیس نظامی روسیه در خطوط مرزی سوریه-ترکیه

 

نیروهای ترکیه در ادامه حملات به سوریه روستای المناجیر در ناحیه تل تمر را اشغال و همزمان به روستاهای الأسدیه، تل ذیاب، السفح و الجهیمه در حومه جنوب غرب رأس العین حمله کردند.

از سوی دیگر درگیری‌هایی بین نیروهای دموکراتیک سوریه "قسد" و نیروهای ترکیه در محور دو روستای تل ذیاب و الأسدیه در جنوب رأس العین به وقوع پیوست.

منابع محلی در رأس العین گزارش دادند که منازل و املاک شهروندان در رأس العین و روستاهای آن در معرض غارت از سوی نیروهای ترکیه قرار گرفت.

بر اثر حملات نیروهای ترکیه به روستای المشرافه در حومه جنوبی رأس العین دو نفر زخمی شدند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار