0 بازدید

حمایت آشکار فرانسه از تجاوزگری اسرائیل به سوریه؛ «به امنیت تل آویو متعهد هستیم»

سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه تأکید کرد دولت متبوعش همچنان خود را به تأمین امنیت رژیم صهیونیستی متعهد می‌داند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، «اگنس ون درمول» سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه روز چهارشنبه در یک نشست خبری بار دیگر پایبندی دولت متبوعش به حمایت از رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در این نشست خبری تأکید کرد:  «فرانسه بار دیگر تعهد همیشگی خود به امنیت اسرائیل را ابراز می‌دارد.»

وی در ادامه با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه ایران گفت: «فرانسه تأکید می‌کند که برای بحران سوریه هیچ راه‌حل نظامی وجود ندارد و لازم است که از تشدید تنش‌ها در خاورمیانه اجتناب شود. فرانسه از ایران می‌خواهد از هرگونه اقدام بی‌ثبات‌کننده در سوریه بپرهیزد.»

رژیم صهیونیستی بامداد امروز چهارشنبه با ادعای شلیک راکت به سرزمین‌های اشغالی از خاک سوریه، بار دیگر به این کشور حمله کرد و جنگنده‌هایش چندین هدف نظامی را مورد  تجاوز قرار دادند.

جزئیات حمله جدید رژیم صهیونیستی به دمشق/ بیشتر موشک‌ها توسط پدافند هوایی سوریه منهدم شدند+عکس و فیلمهشدار نیروهای مسلح یمن به رژیم صهیونیستی؛ برای درهم کوبیدن عمق اشغالگران آماده‌ایمنفوذ جوانان فلسطینی به پایگاه نظامی اشغالگران/ حمله نظامیان صهیونیست به رام‌اللهوزیر خارجه رژیم صهیونیستی خطاب به آشوبگران: در کنار شما ایستاده‌ایم

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار