0 بازدید

تصویب ممنوعیت ورود کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، ممنوعیت ورود کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها و تأمین نیازهای بازار آنها وجود دارد تصویب شد.
- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، چهل و یکمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه روز شنبه با حضور اعضاء و سران سه قوه تشکیل شد.

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد+ تصاویرجهانگیری: ایران علاقمند به توسعه روابط با قرقیزستان استجهانگیری در دیدار عبدالله عبدالله: ایران از دولت منتخب افغانستان حمایت می‌کنداعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مصداق بارز تروریسم اقتصادی است"محمدرضا نوروزپور" معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت شد

در ادامه مباحث پیرامون اصلاحات ساختاری بودجه، رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از اقدامات صورت گرفته مطرح نمود.

سیاست‌های اصلاح ساختار نظام مالیاتی مبتنی بر افزایش پایه مالیاتی و نسبت آن با درآمد ناخالص ملی و تأمین منابع پایدار و جهت‌گیری‌های مالیاتی در حمایت از افزایش تولید و حمایت از اقشار کم درآمد، در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی، در ادامه جلسه گزارشی از عملکرد این وزارتخانه در حوزه واردات و صادرات ارایه نمود و مقرر شد ورود کالاهایی که امکان تولید داخلی آن و تأمین نیازهای بازار وجود دارد، در حمایت از تولیدگران داخلی و افزایش اشتغال ممنوع شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار