0 بازدید

اعلام خبر‌های تکراری برای ضعیف جلوه دادن اقتصاد ایران/ اقتصاد ایران در حال رشد اقتصادی نفتی و غیرنفتی

رئیس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود از تکرار چند خبر درباره تحریم اقتصاد ایران در رسانه‌ها و از زبان مسئولان تحریم کنندگان نوشت.
رئیس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود از تکرار چند خبر درباره تحریم اقتصاد ایران در رسانه‌ها و از زبان مسئولان تحریم کنندگان نوشت.   اعلام خبر‌های تکراری برای ضعیف جلوه دادن اقتصاد ایران/ اقتصاد ایران در حال رشد اقتصادی نفتی و غیرنفتیبه گزارش خبرگزاری ذاکر به نقل از   گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از بانک مرکزی، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود نوشت: اخبار تحریم‌های جدید در ادامه فشار حداکثری در ۲ روز گذشته:

برایان هوک: صادرات نفت ایران به ۱۲۰ هزار بشکه در روز رسید؟!

آمریکا تحریم‌های جدیدی در مورد واردات و صادرات برخی لوازم و مصالح ساخت و ساز وضع کرد!بیشتر بخوانید: انسداد حساب‌های بانکی ایران در بانک‌های مالزی آمریکا با همراهی ۶ کشور منطقه ۲۵ شخص حقیقی وحقوقی را تحت تحریم قرار داد! اعلام خبر‌های تکراری برای ضعیف جلوه دادن اقتصاد ایران/ اقتصاد ایران در حال رشد اقتصادی نفتی و غیرنفتی

هر سه گزارش در گذشته تحت عناوین مختلفی اعلام شده بود اگر گزاره اول درست بود شاید می‌شد به اثر بخشی ۲ گزاره دیگر اعتنا کرد. اقتصاد ایران مسیر تجارت در شرایط تحریمی و رشد صادرات نفتی و غیرنفتی را طی می‌کند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار