آخرین اخبار

کد خبر ۵۷۳۶۵۰ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۹

بزم نور در سه نقطه استان هرمزگان/هرمزگان زیر سایه خورشید منور رضوی

به گزارش ذاکرنیوز از بندرعباس، همزمان با پنجمین روز از دهه کرامت، دو کاروان دیگر از خدام حرم مطهر رضوی  به برنامه های جشن های مردمی زیر سایه خورشید استان هرمزگان اضافه شدند.

کاروان مرکزی استان هرمزگان که از ۱۲ تیرماه همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها وارد بندرعباس شده بود از صبح امروز برنامه های خود را با حضور در جزیره قشم ادامه داد.

کاروان محور مرکزی زیرسایه خورشید هرمزگان، عصر امروز با حضور در منزل خانواده ایثارگران برنامه های خود را در جزیره قشم پی گرفت. و پس از آن در جشن بزرگ بزم نور در امام زاده سید مظفر قشم حضور پیدا کردند.

کاروان دوم و سوم خادمین حرم مطهر رضوی که مسؤولیت حضور در غرب و شرق استان هرمزگان را به عهده دارند، شب گذشته وارد بندرعباس شده و از صبح امروز برنامه های خود را آغاز کردند.


کاروان شرق خادمین حرم مطهر از صبح امروز بندرعباس را به مقصد شهرستان میناب ترک  و در اولین برنامه خود در زندان میناب حضور به هم رساندند.

سفیران امام رضا علیه السلام در ادامه ضمن دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران راهی شهر هشتبندی شدند.

خادمان حضرت خورشید ،در اولین برنامه خود در شهر هشتبندی  ،به رسم ادب ،به دیدار و ملاقات با خانواده شهید دفاع مقدس "درگوش مسلمی"  که در عملیات کرخه نور شربت شهادت را نوشیده، رفتند و با خواندن صلوات خاصه امام رضا(ع) این امر مبارک را به پایان رساندند. 

پس از منزل شهید، به سمت مسجد النبی (محله حسینی) چراغ آباد راهی شدند و با برگزاری جشن شکوفه های نور ، و اهدای جوایز به جوانان فعال فرهنگی و حضور معطر پرچم متبرک،  حال و هوای امام رضایی را به این محله هدیه کردند.

این کاروان در پایان با حضور در جشن بزم نور توکهور هشتبندی حال و هوای این دیار را امام رضایی کرد و به کار خود در اولین روز حضور خود در استان هرمزگان پایان دادند.

کاروان محور غرب استان هم از صبح امروز برنامه های خود را با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اداره کل بنادر و دریانوری آغاز نمودند و در ادامه عازم شهرستان بندرخمیر شدند و پس از دیدارهای مردمی با حضور در جشن بزم نور  در روستای اسلام آباد شهرستان بندر خمیر برنامه های خود را خاتمه داد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :هرمزگان هرمزگان