آخرین اخبار

کد خبر ۵۷۲۴۹۵ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴

افتتاح 3 پروژه از طرح توسعه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان، صبح امروز جایگاه تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان با حضور سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و حجت‌الاسلام احمد سالک و حیدرعلی عابدی از نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

این پروژه که در توسعه گردشگری و تعاملات کسب و کار موثر خواهد بود، از سال 96 تا 98 به مدت 21 ماه به طول انجامید و در مساحتی به مجموع 2 هزار مترمربع با 660 مترمربع زیربنا و با هزینه 28 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

همچنین پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب فرودگاه با اعتبار 63 میلیارد ریال که از سال 94 آغاز شده بود، با ظرفیت متوسط روزانه 630 مترمکعب به بهره‌برداری رسید که پساب حاصل از آن جهت آبیاری فضای سبز محیطی استفاده می‌شود.

در ادامه نیز دو دستگاه مولد اضطراری هزار کیلوولتی جایگزین دو دستگاه مولد اضطراری از رده خارج مربوط به سال 55 شد که این پروژه نیز با اعتبار 17 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید تا قطعی سیستم‌های فرودگاهی را به حداقل برساند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به همراه مدیران فرودگاه شهید بهشتی از طرح توسعه ترمینال خارجی با پیشرفت فیزیکی 70 درصد، موتورخانه شماره 2 با پیشرفت فیزیکی 90 درصد و طرح توسعه پارکینگ هواپیما با پیشرفت فیزیکی 40 درصد که ظرفیت پارکینگ را از 10 موقعیت به 23 موقعیت می‌رساند، بازدید کرد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اصفهان