آخرین اخبار

کد خبر ۵۷۲۲۹۸ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳

آغاز توزیع بسته‌های توانبخشی به معلولان در مناطق حاشیه‌ای تهران

مدیر کل بهزیستی استان تهران از آغاز توزیع بسته‌های توانبخشی به معلولان در مناطق حاشیه‌ای تهران خبر داد.
- اخبار اجتماعی -

داریوش بیات‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری ذاکرنیوز، با اشاره به واریز یارانه مراکز نگهداری معلولان و سالمندان اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده یارانه مراکز به صورت متمرکز و الکترونیکی پرداخت می‌شود.

وی همچنین از پرداخت هزینه انرژی مراکز نگهداری خبر داد و گفت: در گذشته مشکلاتی درخصوص این موضوع وجود داشت و برخی از مراکز نسبت به تامین اعتبارات در بخش انرژی گلایه داشتند که با تمهیدات انجام شده این مشکل رفع شد.

مدیر کل بهزیستی استان تهران از پرداخت مستمری مددجویان از طریق سامانه الکترونیکی خبر داد و گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده از این پس مستمری مددجویان از طریق سامانه الکترونیکی پرداخت می‌شود.

بیات‌نژاد سپس به تامین تجهیزات توانبخشی ویژه معلولان و سالمندان در مناطق حاشیه‌ای شهر تهران اشاره کرد و گفت:‌ طبق برنامه‌ریزی انجام شده وسایل مورد نیاز اعم از عصا، واکر، ویلچر و ... در اختیار معلولان و سالمندان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر یارانه مراکز به طور منظم پرداخت می‌شود گفت: سازمان بهزیستی هیچ مشکلی در پرداخت یارانه به مراکز ندارد.

مدیر کل بهزیستی استان تهران در ارتباط با فرآیند توزیع وسایل کمک توانبخشی به معلولان و سالمندان در مناطق حاشیه‌ای شهر تهران تصریح کرد: این افراد توسط مددکاران شناسایی و وسایل در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

بهزیستی: مهدکودک لاکچری نداریم!سازمان بهزیستی: شهریه‌های جدید مهدهای کودک قطعا بیش از نرخ تورم است

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :تهران