آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۶۲۵۳ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۰

مسابقه تراکتور با پیکان در پیست لیگ برتر

به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، تراکتوری‌ها در حالی در هفته بیست‌و‌ششم به مصاف پیکان می‌روند که در تاریخ لیگ برتر 8 پیروزی و‌ 2 تساوی و 5 باخت در مقابل این تیم تهرانی کسب کرده‌اند و 18 گل زده و 13 گل دریافت کرده‌اند.

اولین بازی این دو تیم در لیگ برتر به اولین دوره لیگ برتر در تاریخ 12 تیر سال 1381 بر می‌گردد که دو تیم در ورزشگاه پیر تختی تبریز به تساوی صفر بر صفر رسیدند.

در 15 دیداری که این دو تیم به مصاف هم رفتند محمد ابراهیمی در بین 23 بازیکنی که در مصاف رو در رو موفق به گلزنی شده‌اند با 3 گل بهترین عملکرد را دارد.

هیچ بازیکن تراکتورسازی سابقه بازی در تیم پیکان را ندارند، ولی سامان نریمان‌‌جهان، شاهین ثاقبی و علی حمودی پیشتر در تیم تراکتور توپ زده‌اند هم اکنون در ترکیب پیکان قرار دارند.

برای این بازی 2 تیم هیچ محرومی ندارند و سجاد مشکل‌پور، محمد قاضی و ابوالفضل ابراهیمی به علت مسائلی که در بازی پرسپولیس و سایپا پیش آمد‌ از حضور در تمرینات پیکان محروم شدند‌.

پیکانی‌ها از بازی با تراکتورسازی در این فصل خاطره خوبی ندارند و پس از شکست 2-1 مقابل سرخپوشان این تیم 7 بازی پی در پی شکست خورد تا بالاخره در بازی ماشین‌سازی این طلسم شکست‌.

سرخپوشان دیار آذربایجان در بازی‌های خانگی با 10 برد و یک تساوی و یک باخت با 31 ‌امتیاز دومین تیم در جدول جداگانه میزبانی‌هاست و پیکان با 3 برد، 4 تساوی و  5باخت خارج از خانه تیم نهم جدول مهمان‌هاست.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :لیگ برتر