آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۶۲۵۲ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۱

اعزام 200مددجوی کمیته امداد اردبیل به اردوی زیارتی قم

به گزارش ذاکرنیوز از اردبیل، حامد رضایی شامگاه گذشته در جریان اعزام کاروان زیارتی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل به اردوی زیارتی قم اظهار کرد: 200نفر از مادران و دختران تحت پوشش کمیته امداد اردبیل از شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، گرمی، پارس‌آباد و بخش انگوت به اردوی زیارتی قم اعزام شدند.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی افزود: برنامه‌های متنوع فرهنگی در رابطه با موضوعات مختلف از جمله سبک زندگی برای افراد اعزام شده به اردوی زیارتی قم اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه کاروان زیارتی کمیته امداد اردبیل شب نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران حضور خواهند داشت، گفت: در ماه مبارک رمضان نیز اردوی زیارتی 10روزه مشهد مقدس ویژه مددجویان دختر به همراه برنامه‌های آموزشی و فرهنگی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه اعزام مددجویان کمیته امداد به اماکن زیارتی موجب نشاط معنوی جامعه هدف و آشنایی آن‌ها با سیره و روش زندگی ائمه معصومان (ع) می‌شود، بیان داشت: در کنار اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اماکن زیارتی برنامه‌های آموزشی و فرهنگی ویژه‌ای با استفاده از روحانیان و کارشناسان علوم دینی و مربیان مجرب برای آن‌ها اجرا می‌شود.

رضایی اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای اعزام 200 مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل شامل مادران و دختران به مشهد مقدس به همت معاونت امور فرهنگی این اداره کل برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: اردوهای شوق زیارت مشهد مقدس و کربلای معلی هم طبق برنامه در طول سال اجرا می‌شود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اردبیل قم