کد خبر ۵۶۴۸۵۶ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵

قم|مسیرهای منتهی به بلوار پیامبر اعظم(ص) در نیمه شعبان بسته می‌شود

معاون شهردار قم امسال برنامه پیاده‌روی نیمه شعبان در مسیرهای کندرو و تندرو بلوار پیامبر اعظم(ص) انجام می‌شود به‌همین علت مسیرهای منتهی به بلوار از پیش از صبح روز شنبه هفته آینده به مدت 24 ساعت بسته می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از قم، امیر سامع ظهر امروز در نشست ستاد تسهیلات زائرین که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرداری قم مردمی ماندن جشن‌های نیمه شعبان را با دنبال کردن رویکردهای حمایتی دنبال می‌کند، اظهار داشت: فضاسازی شهری را با استفاده از پرچم‌های رنگی دنبال خواهیم کرد و در اطراف مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر نیز اقدامات زیباسازی را ویژه‌تر مورد توجه قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه 200 هکتار پارکینگ در اطراف مسجد مقدس جمکران در حال آماده‌سازی است، اضافه کرد: اختصاص بودجه‌های ملی و استانی برای ایجاد پارکینگ‌های دائمی در اطراف مسجد مقدس جمکران باید به‌عنوان یک ضرورت مهم مورد توجه قرار گیرد.

معضل ترافیک مهم‌ترین مشکل قم در نیمه شعبان استپارکینگ 200هکتاری با ظرفیت 80هزار خودرو ویژه مراسم نیمه شعبان فراهم شدشهر قم آماده برگزاری جشن نیمه شعبان است

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم از آماده‌سازی 17 پارکینگ با ظرفیت 40 هزار خودرو شخصی و چهار هزار اتوبوس ویژه نیمه شعبان یاد کرد و گفت: نقشه‌های مطلوبی به مناسبت روابط عمومی شهرداری تهیه شده که در اختیار زائران نیمه شعبان قرار خواهد گرفت تا بدون اینکه وارد ترافیک شهر شوند بتوانند در پارکینگ‌های مسجد حضور یابند.

وی یادآور شد: امسال برنامه پیاده‌روی نیمه شعبان در مسیرهای کندرو و تندرو بلوار پیامبر اعظم(ص) انجام می‌شود به همین علت مسیرهای منتهی به بلوار از صبح روز شنبه هفته آینده به مدت 24 ساعت بسته می‌شود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قم