آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۹۶ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳

اعتراض در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی هرمزگان و چهارمحال بختیاری/ مجامع لغو می‌شوند؟

درحالیکه قرار است مجمع انتخاباتی هیئت‌های کشتی هرمزگان و چهارمحال بختیاری طی روزهای 29 و 31 فروردین ماه برگزار شود، اعتراضاتی نسبت به انتخاب اعضای مجمع وجود دارد.
- اخبار ورزشی -

به گزارش ذاکرنیوز، با توجه به اینکه فدراسیون کشتی مجمع انتخاباتی را در پیش دارد و ماه‌هاست توسط سرپرست اداره می‌شود، برگزاری انتخابات هیئت‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه روسای جدید در مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی حق رای خواهند داشت.

براین‌اساس فردا (28 فروردین) قرار است انتخابات هیئت کشتی استان همدان برگزار شود، که به همین منظور رضا لایق راهی همدان خواهد شد تا انتخابات این استان با 4 نامزد به انجام رسد. در ادامه نیز انتخابات هیئت کشتی هرمزگان قرار است روز پنجشنبه (29 فروردین) با 4 کاندیدا برگزار شود و روز شنبه هفته آینده (31 فروردین) نیز هیئت کشتی چهارمحال بختیاری رئیس هیئتش را خواهد شناخت.

در حالی این روزها برای برگزاری انتخابات دو استان، زمان تعیین شده که در خصوص هر دو مجمع اعتراضات زیاد است و برخی کاندیداها نسبت به افراد رای دهنده در انتخابات اعتراض دارند که در حال بررسی است. باید دید با توجه به این حجم از اعتراضات، آیا امکان برگزاری مجمع در زمان تعیین شده وجود دارد و یا اینکه انتخابات به بعد از بررسی اعتراض نامزدها موکول خواهد شد.

با این حساب تنها هیئتی که هنوز زمان برگزاری انتخاباتش مشخص نشده، کهکیلویه و بویراحمد است که ثبت‌نام از نامزدها انجام شده اما هنوز تایید صلاحیت‌ها اعلام نشده است.

داورزنی: سرمربی تیم ملی فوتبال به زودی معرفی می‌شود/ انتخابات والیبال، کشتی و وزنه‌برداری احتمالا در فصل بهار خواهد بود

 

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir