آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۵۳ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷

شور فراوان مردم پاکستان برای کمک‌رسانی به سیل زدگان ایران +ویدیو

مردم کشور پاکستان با به راه انداختن پویشی از جمع آوری کمک برای سیل زدگان استان‌های غربی کشورمان به مدت یک هفته خبر دادند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش ذاکرنیوز، مردم مسلمان پاکستان با شور خاصی همچنان در حال جمع آوری کمک برای سیل زدگان ایرانی هستند و تصمیم دارند پویشی را با همین هدف تا جمعه این هفته ادامه دهند. 

آنها در صدها شهر کوچک و بزرگ کمک های نقدی خود را به صندوق‌های مربوطه تحویل دادند تا به سیل زدگان ایرانی برسد.

مردم پاکستان در خصوص اقدام خود تصریح کردند: ما در هر غم و مشکلی همراه با مردم ایران هستیم و آنها را از خود جدا نمی‌بینیم، ایرانی‌ها باید بدانند که در سختی و مسائل تنها نیستند و مردم پاکستان از آنها حمایت می‌کنند.

گزارش ذاکرنیوز از اولین روز امداد رسانی تیم "پاکستان ایرانی‌ترین همسایه" به سیل زدگان خوزستان+تصاویرارسال دومین محموله کمک‌های پاکستان به اهواز«پاکستان ایرانی‌ترین همسایه» کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان را به مردم خوزستان تحویل می‌دهد +پوسترها

آنها تاکید کردند: کمک به سیل زدگان ایرانی وظیفه تمام مردم جهان است و هیچ کشوری حق ندارد مانع امداد رسانی دیگر کشورها بشود.

مردم پاکستان در مصاحبه با خبرنگار ذاکرنیوز گفتند: ایران یکی از بهترین همسایگان ما است و زمانی که متوجه شدیم وقوع سیل باعث بروز خسارت‌های فراوانی برای مردم این کشور شده اقدام به راه اندازی این پویش کردیم. 

گفتنی است پویش کمک به سیل زدگان ایرانی از جمعه پیش آغاز شده و تا جمعه پیش رو ادامه دارد. مردم پاکستان تا کنون صدها میلیون ریال به مناطق سیل زده ایران کمک کرده‌اند. 

 

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ویدیو