کد خبر ۵۶۴۷۴۰ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

سالن اسکواش شهید چمران سمنان افتتاح می‌شود

زهرا شهروی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، با اشاره به اینکه برای برگزاری رقابت‌های جام رمضان در ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی کرده‌ایم، اظهار کرد: دور دوم مسابقات لیگ اسکواش استان سمنان در بخش بانوان در رده‌های مختلف سنی از اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها به شکل چهار فصله برگزار می‌شود و اسفندماه دور کامل سال 97 به اتمام رسید.

نایب رئیس هیأت اسکواش استان سمنان ادامه داد: ورزشکارانی از رده‌های مختلف سنی در این رقابت‌ها شرکت دارند؛ قانون لیگ این است که رقابت‌ها سه نفره یا چهار نفره برگزار می‌شود و ممکن است که در یک گروه مثل زیر 17 سال و 9 سال با هم برگزار شود.

شهروی با اشاره به اینکه وضع زیرساخت‌ها در ورزش اسکواش مطلوب است، اضافه کرد: سالنی در مجموعه ورزشی شهید چمران در حال احداث است که ساختاری تمام شیشه دارد و ظرف سه یا چهار ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه نزدیک به 400 اسکواش‌باز آقا و خانم بیمه‌شده در استان سمنان فعالیت دارند، تصریح کرد: این ورزشکاران در رقابت‌های مختلف حضور دارند و اسکواش را حرفه‌ای دنبال می‌کنند.

نایب رئیس هیأت اسکواش استان سمنان اضافه کرد:  تقویم ورزشی فدراسیون در سال 98 هنوز ارائه نشده است تا زمان و تاریخ دقیق برگزاری مسابقات کشوری مشخص و ابلاغ شود.

شهروی با اشاره به اینکه رسیدگی مسؤولان ورزش استان سمنان به این ورزش تا حدودی خوب بوده اما باید بیشتر از گذشته شود، تصریح کرد: مدیریت جدید اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان بر سر کار آمده و دو جلسه با او داشتیم و مسؤولان نظرات ما را شنیده و اقدامات خوبی در این راستا انجام داده‌اند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش