آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۳۷ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲

سینما بهمن بوشهر نوسازی و به تکنولوژی روز مجهز می‌شود

به گزارش ذاکرنیوز از بوشهر، امید پارسایی‌فر عصر دوشنبه در آئین افتتاح سالن نمایش‌های حوزه هنری استان بوشهر اظهار داشت: این سالن دارای مساحت ۲۳۰ مترمربع است که برای ساخت آن هفت میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به ساخت اتاق‌های کنترل، گریم، ضبط صدا، سالن نمایش فیلم در این مجموعه بیان کرد: در زمینه نور و وسایل فنی کمبودهایی وجود دارد که امیدواریم با حمایت فرمانداری شاهد رفع این مشکلات باشیم.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: حمایت مسؤولان برای توسعه زیرساخت‌های هنری در بوشهر ضروری و لازم است و با حمایت مناسب سینما بهمن استان بوشهر به نسل جدید سینماهای ایران متصل و یک پردیس سینمایی مناسب در مرکز استان شکل می‌گیرد.

پارسایی‌فر بیان کرد: سینما بهمن بوشهر از دهه ۴۰ تاکنون فعالیت داشته است، این سینما باید نوسازی شود و تکنولوژی‌های روز در این سینما مستقر شود که برای نوسازی سالن سینما بهمن با سه سالن و ۸۰۰ صندلی باید اهتمام جدی شود.

افزایش تولیدات هنری استان بوشهر در سال جدید

پارسایی‌فر از افزایش تولیدات هنری استان بوشهر به عنوان یکی از اولویت‌های امسال نام برد و افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های عظیمی در حوزه هنری و فرهنگی است و باید از این ابزار و ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر به برخی از برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در قالب این برنامه‌ها و در آئین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی از ۴۰ هنرمند استان بوشهر تجلیل می‌شود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بوشهر