آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۳۴ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴

مصرف CNG در استان کرمانشاه 13 درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: مصرف سوخت CNG در استان کرمانشاه طی سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است.
- اخبار استانها -

مرادحاصل مرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ذاکرنیوز در کرمانشاه، با اشاره به مصرف 288 میلیون و 480 هزار و 415 مترمکعب گاز CNG در سال 97 در استان اظهار داشت: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: با این میزان مصرف CNG معادل 288 میلیون و 489 هزار و 415 لیتر در مصرف بنزین صرفه‌جویی شده است.

بهره برداری 76 جایگاه جدید عرضه سوخت CNG در سال 97 / تعداد جایگاههای CNG به 2489 باب رسیدیادداشت|ضرورت افزایش سهم CNG در سبد سوخت کشوراقدامی برای صفر شدن حوادث خودروهای CNG‌ سوز/گازسوزها استاندارد می‌شوند

مرادی قیمت مناسب و پاک بودن فرآورده CNG را از مهمترین دلایل استفاده از این سوخت عنوان کرد و گفت: 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمانشاه وجود دارد که از این تعداد 37 جایگاه دو منظوره و 37 جایگاه تک منظوره است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با تأکید بر افزایش مصرف CNG در استان و استقبال شهروندان از سوخت مذکور از ایجاد جایگاه‌های جدید CNG توسط بخش خصوصی در راستای ایجاد رفاه بیشتر شهروندان خبر داد و افزود: بخش خصوصی برای ساخت جایگاه‌های CNG در استان اظهار آمادگی کرده است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمانشاه