آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۳۱ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲

غیبت ادامه دار مربیان سرخ‌آبی در کنفرانس خبری / بلیط فروشی در فولادشهر انجام نمی‌شود

به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان، تیم ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 18 روز چهارشنبه 28 فروردین ماه  پس از کش و قوس‌های طولانی در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم پرسپولیس تهران خواهد بود.

مکان برگزاری این دیدار پس از ایجاد حواشی‌های زیادی در آخر ورزشگاه کوچک و قدمت‌دار فولادشهر انتخاب شد تا این ورزشگاه میزبان هواداران پرشور ذوب‌آهن و پرسپولیس تهران باشد، طبق اعلام روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن از ساعت 12 روز چهارشنبه در چهار مکان متفاوت بلیط فروشی این دیدار صورت می‌گیرد.

طبق اعلام باشگاه ذوب‌آهن، بلیط جایگاه میزبان در ورزشگاه شفق اصفهان، ورزشگاه ملت اصفهان و ورزشگاه ایثار فولادشهر به فروش خواهد رسید همچنین هواداران پرسپولیس نیز می‌توانند با مراجعه به فرهنگسرای امام رضا(ع) فولادشهر بلیط‌های جایگاه تیم پرسپولیس را خریداری کنند همچنین هیچگونه بلیط فروشی نیز در محل ورزشگاه انجام نخواهد شد.

طبق اعلام مسئولان باشگاه ذوب‌آهن، درب مجموعه فولادشهر از ساعت 14 روز چهارشنبه به روی هواداران باز خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با توجه به کارگاهی بودن ضلع جنوبی ورزشگاه تنها 10 از ظرفیت فولادشهر در اختیار هوادران پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

نکته قابل توجه این دیدار، عدم حضور برانکو سرمربی تیم پرسپولیس در کنفراس خبری پیش از این دیدار است؛ با توجه به ساعت حرکت اتوبوس تیم پرسپولیس که به اواخر شب سه‌شنبه کشیده خواهد شد، سرمربی سرخ‌پوشان همچون سرمربی تیم استقلال به کنفرانس خبری پیش از بازی نخواهد رسید تا سریال غیبت مربیان سرخ‌آبی در کنفرانس‌های خبری اصفهان ادامه دار باشد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اصفهان