آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۷۲۵ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲

اصفهان| محمدی: برای حفظ حیثیت خودمان به دنبال برد برابر پرسپولیس هستیم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: حریف سخت‌کوشی هستیم و نه برای شخص خاصی بلکه برای آبروی فوتبال خودمان به مصاف پرسپولیس می‌رویم.
- اخبار استانها -

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در اصفهان، درباره دیدار حساس تیمش در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال برابر پرسپولیس تهران اظهار داشت: همه بازی‌ها برای ما مهم است و پرسپولیس، تراکتورسازی، سایپا و یا پارس جم برای ما تفاوتی ندارد و همه دیدارها 3 امتیاز دارند.

وی افزود: ما برای آبرو و حیثیت خودمان تلاش می‌کنیم و با همه وجود سعی بر این داریم تا پیروز این دیدار باشیم. در بازی رفت در تهران نیز بسیار خوب بودیم و روی یک ضربه کرنر گل خوردیم. در نیم‌فصل نخست شرایط خوبی نداشتیم و ناهماهنگی‌هایی در تیم بود.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره حضور منصوریان در کادر فنی و افزایش روحیه بازیکنان خاطرنشان کرد: از زمانی که علیرضا منصوریان به تیم آمده از نظر فنی و اخلاقی تیم را پیش برده، ذوب‌آهن 2 تیم کامل از جوانان و با تجربه‌های خود دارد، مربی هر بازیکنی را در میدان بگذارد تیم نتیجه می‌گیرد، همه بازیکنان را در شرایط بازی قرار داده‌اند و در هر هفته با صلاح کادرفنی تغییراتی داریم و نتیجه هم می‌گیریم.

اصفهان| برای دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس هیچ بلیتی در فولادشهر به فروش نمی‌رسداصفهان| ذوب‌آهن و پرسپولیس از نگاه آمار و ارقام؛ سبزپوشان شکست‌ناپذیر در فولادشهراصفهان| ذوب‌آهن با یک غایب مقابل پرسپولیس؛ عباسی دوئل بزرگ را هم از دست داد

وی تصریح کرد: بازی سختی برابر پرسپولیس داریم، تیمی که خوب نتیجه گرفته اما ما نیز ذوب‌آهن و حریف سخت‌کوشی هستیم و ما نه برای شخص خاصی بلکه برای آبروی فوتبال خودمان به مصاف این تیم می‌رویم.

محمدی بیان کرد: منصوریان اخلاق خاص خودش را دارد و پیش از مربی بودن با همه بازیکنان رفیق است. منصوریان برای بازیکنان معرفت می‌گذارد و هر اتفاقی خارج از فوتبال هم که بخواهد رخ دهد به بازیکن کمک می‌کند. زمانی که مربی با بازیکنان رفیق باشد بازیکن هم همه توان خود را در زمین می‌گذارد.

وی گفت: سابقه کار با منصوریان را داشتم و خوشبختانه او جو خوبی را در تیم حاکم کرد. در نیم‌فصل نخست بدشانس بودیم و اشتباهات داوری هم تیم ما را تضعیف کرد. در ابتدای فصل بدنسازی خوبی نداشتیم و در تعطیلات نیم‌فصل زمانی که همه در استراحت بودند ما بدنسازی می‌کردیم و مزدش را می‌گیریم.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اصفهان