آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۴۴۲۷ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵

مخروبه‌های بازار تاریخی کرمان ساماندهی شود

رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کرمان با اشاره به اینکه خروجی بازار طلافروشان کرمان مخروبه است و میراث فرهنگی باید برای ساماندهی این مکان فکری کند گفت: وجود کوچه‌هایی در بازار کرمان که به مخروبه‌ها منتهی می‌شود عامل ناامنی در بازار کرمان است.
- اخبار استانها -

مسعود ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در کرمان، با اشاره به سرقت مسلحانه شب گذشته در بازار طلافروشان کرمان اظهار داشت: این اتفاق شب گذشته در حوالی ساعت 8 شب و در ساعت کاری مغازه‌دار بوده است.

وی با بیان اینکه باید تمهیداتی برای افزایش امنیت بازار طلافروشان کرمان اندیشیده شود گفت: ناامنی باعث معضلات زیادی برای جامعه شده و متاسفانه در این ماجرا یک نفر رهگذر و همکار ما مصدوم شدند.

پلیس فتا در شهرستان‌های بیش از 100 هزار نفر جمعیت کرمان راه‌اندازی می‌شودراه‌اندازی قرارگاه مقابله با سرقت در ایام تعطیلات نوروزیقرارگاه نوروزی پلیس در استان کرمان تشکیل شد

رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کرمان با یادآوری اینکه چهار سال گذشته هم این اتفاق در بازار طلافروشان کرمان افتاد افزود: بازار طلافروشان کرمان در بافت تاریخی شهر کرمان قرار گرفته و میراث فرهنگی باید برای برطرف این معضل چاره‌اندیشی کند.

وی با اشاره به اینکه خروجی بازار طلافروشان کرمان مخروبه است و میراث فرهنگی باید برای ساماندهی این مکان فکری کند بیان کرد: این اعتراضات و این جلسات باید خروجی و نتیجه عاقلانه‌ای به دنبال داشته باشد.

ثانی افزود: این اتفاق در بازار بزرگ کرمان اتفاق افتاده و کوچه‌هایی در این محدوده است که به مخروبه‌ها منتهی می‌شود و این خود عامل ناامنی در بازار کرمان است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمان