کد خبر ۵۶۴۴۲۶ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵

کرمان| بازسازی 2 پل شکسته محور راور و شهداد 45 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه بر اثر طغیان رودخانه و سیلاب دو محور راور-دیهوک و شهداد-نهبندان همچنان مسدود است گفت: بازسازی این دو پل 45 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
- اخبار استانها -

سید‌علی حاج‌سیدعلیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در کرمان، با اشاره به خسارات طغیان روز گذشته رودخانه‌ها در شمال استان کرمان اظهار داشت: بر اثر طغیان رودخانه و سیلاب، دو محور راور-دیهوک و شهداد-نهبندان همچنان مسدود است.

وی با اشاره به اینکه سیلاب‌ها همچنان در این مسیرها جریان دارد تصریح کرد: تا فروکش نکردن سیلاب استفاده از مسیر موقت جایگزین و بازسازی این محورها امکان‌پذیر نیست.

کرمان| 100 خودرو در محاصره سیل جاده راور ــ دیهوک قرار دارنداستاندار کرمان: تلاش برای بازگشایی محورهای استان ادامه داردجنوب استان کرمان بیشترین میزان بارندگی در استان کرمان را داشته است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با اشاره به تخریب 20 کیلومتری جاده راور بیان کرد: شکسته شدن پل کالیشور در فاصله 100 کیلومتری محور راور-دیهوک به انسداد این جاده منجر شده است.

وی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی بازگشایی این محور امکان‌پذیر نیست افزود: مسافرانی که از کرمان قصد سفر به مشهد را دارند باید از مسیر جایگزین محور کرمان-بافق-طبس-دیهوک برای تردد استفاده کنند.

حاج‌سیدعلیخانی با اشاره به اینکه برای بازسازی محور راور-دیهوک 35 میلیارد تومان و بازسازی محور شهداد-نهبندان 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد گفت: بازسازی این محورها زمان‌بر است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمان