کد خبر ۵۶۴۳۳۳ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲

867 میلیارد ریال برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرای طرح شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر خبر داد و گفت: 867 میلیارد ریال برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر از محل اعتبارات ملی و استانی تخصیص یافته است.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از بوشهر، عبدالحمید حمزه‌پور صبح امروز در بازدید از روند اجرایی طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر با بیان اینکه این طرح از پیشرفت مطلوبی برخوردار است  اظهار داشت: بافت قدیم بوشهر برای طرح فاضلاب آن نیاز به اجرای 35 کیلومتر شبکه خطوط فرعی فاضلاب دارد که تاکنون 25 کیلومتر آن برای اجرا به پیمانکار واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه اکنون طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطرنشان کرد: 25 کیلومتر طرح اجرایی شبکه فرعی فاضلاب در بافت قدیم تلاش می‌شود تا پایان سال مالی جاری تا 31 تیرماه تکمیل شود.

اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر به روایت تصویر 33 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر اجرا می‌شود 75 میلیارد تومان برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر اختصاص یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از واگذاری 10 کیلومتر دیگر این شبکه به پیمانکار خبر داد و تصریح کرد: تاکنون افزون بر 867 میلیارد ریال برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر از محل اعتارات ملی و استانی تخصیص یافته است.

حمزه‌پور ایستگاه پمپاژ این طرح را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای اتصال ایستگاه پمپاژ فاضلاب شماره یک و دو خط انتقال آن اجرایی شده که تا دو هفته آینده تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه بافت تاریخی بوشهر از جایگاه مهمی برخوردار است افزود: توسعه زیرساخت‌ها در حوزه‌های آبرسانی و شبکه فاضلاب در اولویت شرکت آبفا قرار دارد و در این راستا طرح‌های لازم تدوین و عملیاتی شده است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بوشهر بوشهر بوشهر