کد خبر ۵۶۴۳۲۵ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲

ناوگان حمل و نقل شهری بوشهر فرسوده است/ شهرداری در ساماندهی تاکسی‌ها ضعیف عمل کرده

به گزارش ذاکرنیوز از بوشهر، کیوان هاشم‌زاده امروز در نشست اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: شهرداری بندر بوشهر در ارتباط با نوسازی وسایل حمل‌ونقل شهری و ساماندهی وضعیت تاکسی‌های این شهر، ضعیف عمل کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: یکی از مهم‌ترین نقدها، وجود مسافرکش‌های شخصی فراوان در سطح شهر بوشهر است که از دو وجه به عنوان فرصت و تهدید قابل‌بررسی است.

هاشم‌زاده گفت: نکته اساسی این است که در شهر بوشهر هر فردی بخواهد می‌تواند بدون داشتن مجوز اقدام به مسافرکشی کند که از یک منظر تهدیدی برای امنیت مردم به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: از طرف دیگر اگر بخواهیم از فردا با استفاده از ظرفیت پلیس، از کارکرد این مسافرکش‌های شخصی جلوگیری شود، مشخص نیست که مردم در خلأ ناوگان بسیار فرسوده شهری بوشهر چگونه باید جابه‌جا شوند.

هاشم‌زاده بیان کرد: تا زمانی که ناوگان فرسوده شهری نوسازی نشود و به‌اندازه کافی تاکسی در شهر نباشد چاره‌ای نداریم که از هرگونه فشار بر روی مسافرکش‌های شخصی جلوگیری به عمل آوریم.

تاکسی‌های شهر بوشهر در تأمین وسایل یدکی مشکل دارند

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: تاکسی‌های شهر بوشهر در خصوص تأمین وسایل یدکی مشکل دارند باید راهکاری اندیشه شود تا با تأمین قطعات، باری از دوش رانندگان تاکسی برداشته شود.

هاشم زاده ادامه داد: اگر تاکسی به‌اندازه کافی در شهر وجود داشته باشد و به سمت نوسازی برود که مردم میل و رغبتی برای استفاده از آن داشته باشند، ممانعت از فعالیت تاکسی‌های شخصی کار سختی نیست.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بوشهر