کد خبر ۵۶۴۱۴۵ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱

برگزاری چهارمین دوره طرح استعدادیابی تنیس روی میز در یاسوج

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد،سحر کریمی مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز استان از برگزاری چهارمین دوره استعداد‌یابی تنیس روی میز در شهر یاسوج خبر داد.

وی گفت: در این برنامه که برای سنین پنج سال به بالا در سال 98 در سالن تخصصی تنیس روی میز با حضور اولیا و دانش‌آموزان در دو رده آقایان و بانوان برگزار شد شرکت کنندگان زیر نظر مدرسین و مربیان آزمون‌های مربوطه را برگزار کردند.

کریمی مسئول کمیته استعداد یابی هیات تنیس روی میز هدف از برگزاری این دوره را کشف استعدادهای نونهالان و نوجوانان عنوان و افزود: با توجه به برنامه‌ریزی هیات تنیس روی میز بویراحمد برنامه‌ای ویژه برای کشف استعداد دانش‌آموزان داریم و به مدت یک ماه به صورت رایگان مربیان با آنها تمرین کنند که استعدادهای برتر برای مسابقات کشوری انتخاب شوند.

مسؤول کمیته استعدادیابی هیات تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد از حضور مربیان کریمی، کیامرثی حسین‌پور و یاری‌نسب در این برنامه خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با حمایت مسؤولان استانی و کشوری شاهد شکوفایی، رشد و ارتقای ورزش استان خصوصا رشته تنیس روی در کشور باشیم.

مهرداد موسوی رئیس هیات شهرستان بویراحمد نیز در خصوص این برنامه و اهداف آن بیان داشت: با توجه به برنامه‌ریزی و حمایت و توجه فدراسیون تنیس روی میز به سنین پایه و برگزاری مسابقه‌ای با عنوان جشنواره استعدادهای ملی باعث شده که هیات تنیس روی میز استان در چندین مرحله استعدادیابی را برگزار کنند.

رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بویراحمد به موفقیت‌های هیات استان کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته اشاره و از دعوت ۶ نفر از دختر و پسران استان در طی دو سال گذشته به اردوی تیم ملی خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی هیات استان و برگزاری و میزبانی مسابقات کشوری در یاسوج و ارتقای سطح دانش مربیان و داوران در سال جدید شاهد شکوفایی و ظهور چهره ها و نخبگانی در این رشته در استان خواهیم بود.

انتهای پیام/82009

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir