آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۳۸۸۳ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶

منازل خسارت دیده از سیل ایلام توسط گروه‌های جهادی مرمت می‌شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از آمادگی گروهای جهادی جهت مرمت منازل مسکونی خسارت دیده از سیل خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از ایلام، سرهنگ جمال شاکرمی در همراه استانداران ایلام و آذربایجان غربی که از مناطق سیل‌زده ایلام بازدید میدانی داشتند، عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  منازل خسارت دیده از سیل ایلام توسط گروه‌های جهادی آماده و مرمت می‌شود.

اسکان 13 هزار نفر از سیل زدگان در کانون‌های مساجدیکدلی همگانی برای کمک به سیل زدگانیزد| روزانه 7000 پرس غذای گرم طبخ و در بین سیل زدگان توزیع می‌شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استقرار موکب‌های استان آذربایجان غربی در مناطق سیل‌زده استان ایلام را اقدامی جهادی دانست و گفت: استقرار موکب رزمندگان ثارالله ارومیه در شهر ماژین و روستاهای سیل‌زده اطراف آن علاوه بر کمک مادی و تامین مایحتاج غذایی سیل‌زدگان، امیدی به سیل‌زدگان مبنی بر اینکه در حوادث تنها نیستند و سپاه پاسداران همواره خدمت بی‌منت را به هموطنان ارائه می‌دهد را به وجود آورد.

به گفته فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام بعد از جمع‌بندی‌های به عمل آمده با مسئولان بسته خشک غذایی 15 روزه میان مردم بخش ماژین توزیع می‌شود.

شاکرمی همچنین  اعلام کرد: با ورود سپاه، بسیج و گروه‌های جهادی منازل خسارت‌دیده برای سکونت مردم سیل‌زده آماده و مرمت می‌شود.

انتهای  پیام/ح

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ایلام