آخرین اخبار

کد خبر ۵۶۳۸۳۳ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴

همایش دانش‌آموزی نجوم در زنجان برگزار می‌شود

اکبر تقی‌لو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: همانند سال‌های گذشته همایش دانش‌آموزی نجوم در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان با اشاره به اینکه همایش دانش‌آموزی نجوم در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود، بیان کرد: این همایش هشتم و نهم اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال‌جاری چهاردهمین همایش دانش‌آموزی نجوم در حال برگزاری است، افزود: این همایش بین قطب‌های یک، 4 و 6 کانون‌های فرهنگی و تربیتی کشور برگزار می‌شود.

تقی‌لو با اشاره به حضور دانش‌آموزان شهر تهران، شهرستان‌های تهران، ایلام، البرز، مازندران و سمنان در چهاردهمین همایش دانش‌آموزی نجوم به میزبانی زنجان ادامه داد: دانش‌آموزان استان‌های همدان، قم، کردستان، قزوین، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، اردبیل و گیلان نیز در این همایش حضور می‌یابند.

رئیس کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان با اشاره به اینکه فراخوان همایش نجوم از آذرماه سال 1397 زده شده است، افزود: نتایج همایش نجوم دانش‌آموزان حداکثر تا تاریخ سوم اردیبهشت‌‌ماه خواهد بود.

وی تصریح کرد: نتایج همایش نجوم براساس جدول زمان‌بندی به صورت بخشنامه به استان‌ها اعلام خواهد شد.

تقی‌لو همچنین از برگزاری نمایشگاهی از پوسترها، عکس‌ها و دست‌سازه‌های دانش‌آموزان در حاشیه این همایش خبر داد و گفت: در طول مدت برگزاری این همایش دانش‌آموزان از پارک نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پارک فن‌آموز کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان بازدید می‌کنند.

رئیس کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان ادامه داد: در مراسم اختتامیه همایش از دانش‌آموزان و معلمان راهنمای مقالات برتر تقدیر می‌شود.

انتهای پیام/73009/ق20

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :نجوم زنجان