کد خبر ۵۶۳۶۱۳ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲

برقراری ارتباط 5 روستای سیل‌زده لرستان توسط سپاه ایلام

فرمانده سپاه سیروان از برقراری ارتباط 5 روستای بخش«کونانی» لرستان توسط سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام خبرداد.
- اخبار استانها -

سرهنگ احمد اورنگ در گفت و‌گو با خبرنگار ذاکرنیوز در ایلام،اظهار داشت: در سیل اخیر و قطع ارتباط کامل زمینی با روستاهای مسیر سد سیمره ایلام و همچنین روستاهای بخش «کونانی» لرستان و به جهت خدمات دهی به سیل زدگان این روستاها، سپاه با تمام امکانات به یاری سیل زدگان پرداخته است.

سیلاب 830 میلیارد ریال به تاسیسات برق مازندران خسارت وارد کردمحسن هاشمی: فعالیت نظامی‌اطلاعاتی آمریکا می‌تواند مصداق تروریسم دولتی باشد/ جنوب تهران با وقوع سیل به شدت آسیب ‌می‌بیندعدم پیش بینی لازم جانمایی ساخت و سازها دلیل وقوع سیل بود

فرمانده سپاه ناحیه سیروان گفت: در مرحله نخست اقدام به امدادرسانی از طریق هوایی و سپس از طریق قایق‌های تندرو نیروی دریایی سپاه انجام شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به قطع ارتباط کامل بخش «‌‌کونانی‌»لرستان با مرکز استان لرستان و نظر به همجواری با استان ایلام، واحد فنی و مهندسی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با استقرار تجهیزات فنی و مهندسی نسبت به بازگشایی و ترمیم و بهسازی و برقراری ارتباط زمینی 6 روستای بخش «کونانی» با مرکز استان لرستان اقدام و این روستاها را از بن بست ارتباطی در آورده است.

اورنگ به خدمات سپاه در ارائه به سیل زدگان اشاره و تصریح کرد: سپاه پاسدارن در ارائه خدمات مرزی را برای امنیت و آسایش شهروندان نمی‌شناسد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ایلام لرستان