کد خبر ۵۶۳۵۸۰ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷

قاتل زن 49 ساله کهگیلویه و بویراحمدی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری زن 49 ساله چرام خبر داد و گفت: جسد این زن 12 اسفندماه امسال در چنارشاهیجان استان فارس کشف شد.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، سرهنگ سعید بالش‌زر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 12 فرودین ماه امسال جسد زنی در منطقه تنگ پل حیات شهرستان چنارشاهی‌جان استان فارس کشف که بعد از انجام آزمایشات لازم مشخص شد مربوط به یک زن 49 ساله در شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

قتل شبانه پسر جوان به خاطر متلکآیا جشنواره‌‌ها استعدادها را به قتل می‌رسانند؟سنای آمریکا همچنان در حال بررسی واکنش لازم به قتل خاشقجی است

وی عنوان کرد: با تحقیقات گسترده و شگردهای پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری دادسراهای انقلاب شهرهای یاسوج و دهدشت و همچنین پلیس آگاهی شهرستان کهگیلویه قاتل 40 در شهر دهدشت دستگیر شد.

بالش‌زر ابراز کرد: مفقودی این زن 49 ساله 11 اسفندماه سال گذشته اعلام شد که جسد آن 12 فرودین ماه امسال در در منطقه تنگ پل حیات شهرستان چنارشاهی‌جان استان فارس کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قاتل به بزه انتسابی اعتراف کرده است، افزود: قاتل برای ربودن پول ها و طلاهای مقتول را خفه کرده و با خودروی شخصی خود جسدش را در منطقه تنگ پل حیات شهرستان چنارشاهیجان استان فارس رها کرده بود.

بالش‌زر ادامه داد: با تلاش پلیس همچنین دو مرد و زن در این رابطه  نیز دستگیر شده‌اند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir