کد خبر ۵۶۳۲۸۷ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵

اعلام آمادگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برای خدمات رسانی به مناطق سیل زده

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه سپاه فتح برای کمک به مناطق سیل زده آمادگی کامل دارد، گفت: با برقراری ارتباط با مسئولان مختلف سپاه این آمادگی را اعلام کرده‌ایم.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، سرهنگ حمید خرمدل در نشست با کارکنان برخی ادارات اظهار داشت: مردم و مسئولان ایران اسلامی سر بزنگاه با موقعیت شناسی بر خلاف امیال و برنامه های دشمنان پای کار می‌آیند و دشمنان را مایوس می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن بعد از 40 سال هنوز ملت ایران را نشناخته است، عنوان کرد: در این برهه دشمن حمایت مسئولان و مردم از سپاه را می بیند و حسرت می‌خورد.

خیرین استان فارس 60 بسته لوازم خانگی به سیل‌زدگان شیراز کمک کردندپیش‌بینی بارش باران و رگبار و سیلاب در شرق کشور طی امروز و فردانحوه ارائه وام اشتغال به ایثارگران خسارت‌دیده در سیل‌های اخیر

خرمدل با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمود امسال سال گشایش‌ها است، ادامه داد: اقدام نابخردانه ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران از جنله این گشایش‌ها است زیرا با این اقدام شاهد موجی از وحدت و همدلی مردم و مسئولان هستیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تحریم را با هوش و اتحاد ایرانی کنار می‌گذاریم، ابراز کرد: در 40 سال اخیر از لحاظ نظامی تحریم بودیم ولی با اتکا به خداوند و نیروی داخلی به جایی رسیدیم که قدرت بلامنازع بازدارندگی داشته باشیم.

خرمدل با تاکید بر اینکه سپاه فتح برای کمک به مناطق سیل زده آمادگی کامل دارد، خاطرنشان کرد: با برقراری ارتباط با مسئولان مختلف سپاه این امادگی را اعلام کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی این استان در بارش‌های سیل آسای امسال حماسه بزرگ آفریدند، افزود: بینی و بین الله بیشتر از گذشته قدر هم دیگر بدانیم.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir