کد خبر ۵۶۳۲۵۶ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷

پرداخت مطالبات معلمان مناطق مرزی خراسان جنوبی پیگیری شود

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبات فرهنگیان و معلمان مناطق مرزی و حق رفاهی معلمان استان پیگیری شود.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از بیرجند، نظر افضلی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرروش خراسان جنوبی اظهار داشت: درخواست ما از آموزش و پرورش این است که این نهاد به هیچ عنوان سیاسی نشود و باید وظیفه فرهنگ‌سازی و انسان‌پروری را انجام دهد.

وی بیان کرد: این نهاد نباید ستاد انتخاباتی حزب، گروه و فرد خاصی باشد که متاسفانه در‌ برخی از شهرهای استان شاهد سیاسی شدن آموزش و پرورش هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداخت مطالبات فرهنگیان و معلمان مرزی و حق رفاهی معلمان از دیگر موضوعات درخواست است.

تاخیر دوباره در پرداخت مطالبات معلماناعلام دلایل تاخیر در پرداخت مطالبات معلمانعهدشکنی دوباره مسئولان آموزش‌وپرورش/ مطالبات معلمان چه شد؟!

افضلی با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا عنوان کرد: این امر نشان می‌دهد‌ مسیرکلی نظام اسلامی به درستی انتخاب شده و در مسیر درست پیش می‌رود پس باید با استفاده از نیروهای مستعد و درست در راستای توسعه منطقه بکوشیم.

مدیرکل آموزش و پرروش خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: اسکان مسافرین نوروزی در امسال 36درصد به نسبت سال گذشته افزایش داشته است گفت: در شرایط حاضر و با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی به مدارس داخل شهر و بین راهی آماده باش برای اسکان و خدمت به مسافرین را داده‌ایم.

وی اظهار داشت: ضمن ابراز نگرانی از کمبود شدید نیرو در این اداره کل با توجه به بازنشستگی بالا و ورودی کم، عنوان کرد: در حال مکاتبه و پیگیری برای جذب نیروی حق التدریس آزاد و همچنین ادامه همکاری بخشی از بازنشستگان هستیم.

واقعی بیان کرد: در صورت گشایش اعتباری پرداخت مطالبات فرهنگیان این موضوع در اولویت آموزش و پرورش قرار دارد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :خراسان جنوبی