کد خبر ۵۵۹۲۸۹ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲

سارقان حرفه‌ای حوضچه‌های مخابراتی کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری دو سارق حرفه‌ای حوضچه‌های مخابراتی در استان خبر داد و گفت: سارقان 53 فقره سرقت اعتراف کردند.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، سرهنگ کیقباد مصطفایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت حوضچه‌های مخابراتی در سطح شهرستان بویراحمد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات فنی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس و هدفمند، دو سارق حرفه‌ای را حین سرقت حوضچه‌های مخابراتی شناسایی و به راننده خودروی وانت بار حامل این سارقان دستور توقف دادند.

‌باند سرقت مسلحانه خودرو در ایرانشهر متلاشی شدنقش انتقامجویانه عربستان در سرقت اطلاعات مالک واشنگتن پستسرقت خودروی قهرمان شنای المپیک در منطقه قتل دنیس تن

مصطفایی تصریح کرد: راننده با بی توجهی به دستور مأموران از محل متواری که پس از طی مسافتی و پس از شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودو متوقف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی به 53 فقره سرقت اعتراف و از آنان مقادیری اموال مسرقه از جمله 200 کیلو سیم و کابل برق، 8 عدد باطری خودرو، 10عدد قالب فلزی ساختمان، 72  عدد شمع فلزی 3 عدد کنتور و 50 عدد  شیر آلات، یک عدد درب فلزی، 4 عدد پل فلزی،  10عدد تیر فلزی برق، 100 عدد خاموت و 1 عدد تابلوی فلزی کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مسرقه را بیش از 500 میلیون ریال اعلام کردند، ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir