کد خبر ۵۵۵۵۹۲ انتشار : ۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴

بحران در لوداب بویراحمد؛ 30 روستا آب و 7 روستا راه ارتباطی ندارد ؛ سیل 80 میلیارد تومان خسارت وارد کرد

بخشدار لوداب بویراحمد با بیان اینکه سیل 80 میلیارد تومان به بخش‌های مختلف در این بخش خسارت وارد کرد، گفت: هم اکنون 30 روستا آب و 7 روستا راه ارتباطی ندارند.
- اخبار استانها -

جمال روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در یاسوج، اظهار داشت: به دلیل وقوع سیل هم اکنون راه ارتباطی 5 روستای منطقه انارک و دو روستای تنگ آلک و پوزه بلند در بخش لوداب مسدود است.

مشکل قطعی آب روستاهای کهگیلویه و بویراحمد برطرف می‌شود + تصاویرجسد دومین قربانی سیل در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شدروستایی در کهگیلویه و بویراحمد کامل زیر آب رفت+عکسسیل دامداران کهگیلویه و بویراحمدی را به خاک سیاه نشاند+تصاویر

وی با بیان اینکه برای بازگشایی موقت راه ارتباطی روستاهای بخش لوداب فردی بنام دیده ور به کمک متولیان امر آمد، ادامه داد: ماشین آلات راهسازی این فرد به صورت جدی برای بازگشایی راه ارتباطی روستاها وارد عمل شد.

روحانی با تاکید بر اینکه سیل در تمامی بخش‌ها خسارات فراوانی را در بخش لوداب وارد کرده است، بیان  کرد: طبق براوردهای انجام شده میزان خسارت سیل در این بخش 80 میلیارد تومان بوده که به دستگاه‌ها اجرایی و متولیان امر اعلام شده است.

وی از نابودی 150 راس دام و 50 طویله نگهداری دام تصریح کرد: سیل به 500 هکتار از اراضی دیم و آبی، 5 مدرسه و 8 مزرعه پرورش ماهی خسارت وارد کرده است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir