کد خبر ۵۵۴۳۸۲ انتشار : ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸

تشدید بارش‌ باران همراه با صاعقه و تگرگ در ایلام

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان ایلام، از تشدید بارش‌ باران همراه با صاعقه و تگرگ در ایلام خبرداد.
- اخبار استانها -

مجتبی میهن‌پرست در گفت و‌گو با خبرنگار ذاکرنیوز درایلام، با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوایی استان ایلام اظهار داشت: از صبح امروز شاهد بارش باران و تشدید بارندگی همراه با صاعقه و تگرگ در ایلام بوده‌ایم و این سامانه بارشی در حوزه شمالی استان سبب آب‌گرفتگی معابر و در حوزه جنوب علاوه بر آب‌گرفتگی، احتمال وقوع سیلاب را به دنبال دارد.

سامانه بارشی از روز سه‌شنبه وارد استان قم می‌شودبهار 98|سامانه بارشی تا روز چهارشنبه مهمان مردم خوزستان استسامانه بارشی جدید عصر امروز وارد مازندران می‌شود

 رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان ایلام گفت: با توجه به اینکه احتمال وقوع صاعقه و تگرگ در اکثر مناطق وجود دارد، از گردشگران و عشایر تقاضا می‌شود از قرار گرفتن در مناطق مرتفع خودداری کنند.

وی در ادامه با توصیه به مسافران نوروزی یادآورشد: با توجه به تشدید بارش‌ها از امروز صبح از گردشگران تقاضا می‌شود در کنار رودخانه‌ها اتراق نکنند و با توجه به احتمال وزش باد، از محکم شدن چادرها اطمینان حاصل نمایند.

میهن‌پرست تصریح کرد: از هم استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود جهت جلوگیری از وقوع هر حادثه ناگوار به توصیه‌هایی که توسط مسوولین ذی‌ربط داده می‌شود توجه کنند.

وی در پایان اذعان داشت: همچنین از رانندگان تقاضا می‌شود با توجه به بارش‌ها و لیز بودن راه‌های مواصلاتی با سرعت مطمئنه تردد کرده و سیستم روشنایی و گرمایی خودرو را قبل از حرکت چک کنند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ایلام