آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۴۰۰۴ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰

طرح پاکسازی و ساماندهی سدمعبر و دستفروشان در قم اجرا می‌شود

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از اجرای طرح پاکسازی و ساماندهی سدمعبر و دستفروشان همزمان با نوروز در شهر قم خبر داد.
- اخبار استانها -

سیدمحسن میرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در قم، با اشاره به برنامه‌های برخورد با دست‌فروشان اظهار داشت: طرح پاکسازی و ساماندهی موارد سد معبر از سطح شهر به‌ویژه پیرامون حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه کلیه نیروها و ماشین‌آلات برای رفع تخلفات شهری آماده‌باش هستند، ابراز کرد: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی و  برخورد قانونی با متخلفان و عوامل سد معبر در سطح شهر به منظور رفاه حال مسافران و زائران، در مناطق هشتگانه و پیرامونی حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران این طرح اجرا می‌شود.

کلیه ورودی‌ها به رودخانه قم ممنوع شد؛ لغو مأموریت‌های خارج استان مسئولانکمیته بحران شهرداری قم برای مقابله با آب‌گرفتگی و سیلاب تشکیل شد

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم خاطرنشان کرد:طرح جمع‌آوری و پاکسازی معابر اصلی از تابلوها و بنرهای غیرمجاز به منظور زیباسازی سیما و منظر شهری در قم اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر حضور 30 اکیپ پیاده، سواره و موتوری برای برخورد با تخلفات شهری از جمله آسیب‌های اجتماعی ادامه داد: مرکز ویژه غربالگری به منظور ساماندهی افراد بلامکان، متکدی، معتاد و کودکان کار با همکاری ادارات و دستگاه‌های مختلف در این ایام فعالیت بیشتری خواهد داشت.

میرهادی به همکاری یگان‌های انتظامی در طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان اشاره کرد و گفت: طرح شناسایی و شناسنامه‌دار کردن افراد بلامکان و متکدی در قالب نرم‌افزار در قم اجرا می‌شود.

وی همچنین به جمع‌آوری دستفروشان از بوستان‌های سطح شهر در ایام نوروز خبر داد و عنوان کرد: سارقان و افراد سودجو در ایام نوروز در بوستان‌های سطح شهر شناسایی‌شده و در اختیار عوامل نیروی انتظامی قرار می‌گیرند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قم