آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۳۹۹۴ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲

تندباد استان بوشهر را در نوردید

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به اینکه وزش تندباد با سرعت 70 کیلومتر استان را در نوردید گفت: اکنون تیم‌های امدادی در بخش‌های مختلف اورژانسی، دریایی، جاده‌ای، هوایی و ساحلی آماده‌باش هستند.
- اخبار استانها -

قاسم قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در بوشهر با بیان اینکه بارندگی در شهرهای مختلف استان بوشهر ادامه دارد اظهار داشت: میزان بارش باران حداکثر 10 میلیمتر ثبت شده ولی وزش باد شدید است.

وی، با بیان اینکه رگبار باران در برخی نقاط در حال باریدن است افزود: با توجه به اطلاع‌رسانی‌ها، تاکنون گزارشی در خصوص بروز مشکلی در استان بوشهر ارائه نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهربا اشاره به مواج بود خلیج فارس و با بیان اینکه وزش باد با سرعت 70 کیلومتر استان را در نوردید گفت: افزود: برخی گردشگران نسبت به جزر و مد و مواج بودن آبهای خلیج فارس بی توجهی می‌کنند و با ورود خودرو به ساحل سبب بروز مشکلات و به گل ماندن خودروها در ساحل می‌شود.

قائدی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای جلوگیری از بحران ایجاد شده است گفت: با توجه به وزش باد در استان بوشهر گردشگرانی که در چادر گروهی قرار داشتند به نقاط سرپوشیده مانند سالن‌های ورزشی هدایت شدند.

بوشهر|تیم‌های واکنش سریع برای مقابله با حوادث احتمالی در بنادر کشور مستقر شدند ارتفاع موج دریای خلیج فارس استان بوشهر به 3 متر رسید نیروهای امدادی هلال احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش درآمدند

وی از بروز بارش باران در استان‌های همجوار بوشهر خبرداد و تاکید کرد:  با توجه به اینکه استان‌های همجوار بوشهر شاهد بارش باران هستند، یکی از اتفاق‌هایی که ممکن است در ساعات آینده رخ دهد، ورود روان‌آب‌ها است که امیدواریم با فعالیت‌های صورت گرفته مشکل ایجاد نشود.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر  از فعال بودن تیم‌های امدادی در استان خبر داد و بیان کرد: اکنون تیم‌های امدادی در بخش‌های مختلف اورژانسی، دریایی، جاده‌ای، هوایی و ساحلی آماده‌باش هستند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بوشهر