کد خبر ۵۵۳۳۰۰ انتشار : ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷

توزیع مرغ منجمد در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می‌یابد

توزیع مرغ منجمد در بازار کهگیلویه و بویراحمد سبب شده علاوه بر جلوگیری از کمبود، شاهد تعادل قیمت‌ها و تا حدودی کاهش قیمت مرغ کشتار روز باشیم.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، همه سال در ایام نوروز شاهد کمبود مرغ در بازار و روند افزایشی قیمت این محصول بودیم که در بهار امسال تا امروز با تدبیر سازمان صنعت، معدن و تجارت با توزیع مرغ منجمد خبری از مشکلات هرساله در زمینه کمبود و افزایش قیمت‌ این کالا نیست.

بررسی‌های خبرنگار ذاکرنیوز نشان می‌دهد از ابتدای امسال تاکنون خبری از کمبود مرغ و افزایش قیمت این کالا در بازار کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و حتی قیمت مرغ کشتارروز از 15400 تومان به 15 هزار تومان رسیده است.

عضویت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کارگروه تنظیم بازاربازار نابسامان حمل‌ونقل هوایی در سال 97عرضه میوه تنظیم بازاری تا 20 فرودین + قیمت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه توزیع مرغ منجمد در بازار استان همچنان ادامه دارد، گفت: تاکنون 20 تن مرغ منجمد با قیمت 10 هزار و 500 تومان در بازار توزیع شده است.

داریوش دیودیده هدف از توزیع مرغ منجمد را تعادل بخشی و تنظیم بازار دانست و افزود: 16 بازرس در قالب 8 تیم دونفره بر بازار به صورت مستمر نظارت دارند.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر بازار در ایام نوروز ادامه داد: با هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم فروشی و احتکار قاطعانه و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد می‌کنیم.

دیودیده بیان کرد: انتظار می‌رود هم استانی‌ها، مسافران و گردشگران نوروزی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بازار مراتب را از طریق تلفن 124 گزارش کنند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir