آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۲۱۲۷ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۶
رئیس پلیس‌راه استان گیلان خبر داد

حجم بالای ترافیک در ورودی منجیل به رودبار

حسین محمد پور امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه نیروی‌های راهنمایی رانندگی در آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به مسافران است اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی ورود حجم بالای ورود مسافر در استان گیلان مأموران راهنمایی رانندگی در کل جاده‌های استان گیلان حضوری فعال دارند.

وی با اشاره به وضعیت راه‌های استان گیلان گفت: با توجه به اینکه ورود مسافران به استان گیلان از ورودی رودبار انجام می‌شود حجم بالای ترافیک را در این منطقه شاهد هستیم که مأموران راهنمایی رانندگی برای کنترل پیداکرده‌اند.

 رئیس پلیس‌راه استان گیلان با اذعان به اینکه وضعیت جاده‌ها درگیر معابر استان گیلان بسیار خوب گزارش شده است بیان کرد: طبق آخرین نقشه‌های مشاهده‌شده وضعیت ترافیک در دیگر معابر استان به‌صورت روان بوده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

محمدپور با تأکید بر کاهش آمار تصادفات تاکنون افزود: رانندگان با رعایت نکات ایمنی می‌توانند باعث کاهش آمار تصادفات جاده‌ای شوند که تاکنون به‌جز در یک مورد، شاهد این امر بوده‌ایم.

 وی با بیان اینکه در آینده حجم ورودی مسافر به استان گیلان زیاد خواهد شد گفت: با توجه به اینکه در روزهای آینده وضعیت جوی استان خوب خواهد بود، پیش‌بینی حجم بالای مسافر به استان گیلان را می‌کنیم که با رعایت نکات ایمنی ازجمله عدم سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ باعث کاهش آمار تصادف شوند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :گیلان