آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۱۸۵۸ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹

محورهای اصلی خوش‌ییلاق و توسکستان به استان سمنان همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: محورهای اصلی خوش ییلاق و توسکستان به استان سمنان به علت ریزش کوه تا اطلاع ثانوی مسدود است.
- اخبار استانها -

مهدی میقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در گرگان با اشاره به وقوع سیلاب و بارش شدید در 2 روز گذشته در استان اظهارداشت: محورهای خوش ییلاق و توسکستان به استان سمنان به علت ریزش کوه تا اطلاع ثانوی بسته است.

وی افزود: در جاده جنگل گلستان به استان خراسان شمالی نیز ترافیک سنگین و محور گلیداغ به سایت شلمی مراوه‌تپه نیز به علت بارش سنگین برف بسته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان اظهار کرد: بقیه محورهای استان گلستان باز است و راهداران به صورت شبانه‌روزی با همه امکانات در حال بازگشایی محورهای توسکستان و خوش‌ییلاق هستند.

جاده‌های گلستان لغزنده است؛ خودداری از سفرهای غیرضروریاستاندار کرمان: ایمنی و کاهش زمینه بروز تصادفات در جاده‌های کرمان در نظر گرفته شودبارش برف و باران در جاده‌های 6 استان/ ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و کرج ــ چالوس

میقانی گفت: از مردم خواهشمندیم به اطلاعیه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره وضعیت راه‌ها توجه کرده و در تماس با شماره 141 مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان قبل از سفر اطلاعات کسب کنند.

وی اظهارداشت: برخی از مشکلات پیش آمده در روزهای اخیر در محورهای کوهستانی استان به علت توجه نکردن به اخطارهای داده شده و نداشتن اطلاع از وضعیت راه‌ها از سامانه گویا 141 بوده است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :سمنان گلستان