آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۱۳۸۳ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
رئیس آموزش و پرورش بخش چوار

پایان اسفند، مطالبان فرهنگیان بخش چوار پرداخت می‌شود

به گزارش ذاکرنیوز از ایلام، پرداخت نشدن معوقات و حتی حقوق کارکنان ارگان‌ها موضوعی است که اخیرا تب و تاب آن در شبکه‌های مجازی به چشم می‌خورد.

اوضاع اقتصادی، نبود منابع و بعضا مدیریت از جمله عوامل موثر در این باره به شمار می‌رود.

طی چند روز اخیر نیز استان ایلام از این مقوله مستثنی نبود؛ از تجمع کارکنان شهرداری تا بعضی از کشاورزان استان ایلام، اخیرا نیز برخی از فرهنگیان با چنین مشکلی مواجه شده‌اند. نزدیکی به سال جدید وجود چنین مشکلی را هم برای فرهنگیان و هم اداره آموزش و پرورش سنگین‌تر کرده است.

در این راستا یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: مطالبات چند ساله کارکنان آموزش و پرورش بخش چوار تاکنون پرداخت نشده است؛ طی روزهای اخیر کارکنان آموزش و پرورش چوار در جلساتی که با رئیس اداره برگزار شد، خواهان پرداخت مطالبات خود شده‌اند.

وی افزود: مطالبات این همکاران مربوط به اضافه کار اداری اسفند ۹۴و اسفند ۹۵و سه ماهه آخر ۹۶و پنج ماه آخر ۹۷ و همچنین حق الزحمه شش دوره امتحانات است که با وجود پیگیری‌های متعدد تا کنون پرداخت نشده است. 

این منبع آگاه اذعان کرد: مسوولین در این راستا و مواجهه با چنین مشکلی قول‌هایی مبنی بر پرداخت این مطالبات تا پایان اسفند ماه جاری داده‌اند.

مطالبات تا پایان اسفند پرداخت می‌شود

در این راستا رئیس آموزش و پرورش بخش چوار نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از ایلام گفت: مشکلات مالی آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست و این ادراه به لحاظ مالی مشکلات فراوانی دارد.

وی افزود: همکاران به شیوه منطقی مطالبه گر حق و حقوق خود هستند و ما با رایزنی‌های صورت گرفته هر چه زودتر این مشکلات را حل خواهیم کرد.

رئیس آموزش و پرورش چوار تصریح کرد: هیچ استعفای دسته جمعی صورت نگرفته و ما همکاران را متقاعد کرده‌ایم تا بعد از تعطیلات نوروز در محل کار حضور یابند و تا چند روز آینده انشاءالله مطالبات پرداخت شود.

وی اذعان داشت: ما هرگز اجازه نمی‌دهیم کار مختل شود، همکاران گلایه دارند، اگر مطالبات پرداخت نشود استعفای آنها صورت می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته این موضوع هر چه زودتر حل خواهد شد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ایلام