آخرین اخبار

کد خبر ۵۵۱۳۵۷ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
فرماندار رزن مطرح كرد

امهال وام‌های كمتر از 12 میلیون کشاورزان در رزن

سیدرضا سلامتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن از پرداخت بیش از 160 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه‌های مختلف از ابتدای سال تا به امروز خبر داد و اظهار کرد: این میزان تسهیلات به 6 هزار و 120 نفر در حوزه مختلف اشتغال، مسکن، ازدواج، کشاورزی و... پرداخت شده است.

وی عملکرد بانک‌های شهرستان رزن در سال جاری خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با تلاش دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در اکثر شاخص‌ها و پرداخت تسهیلات شهرستان رزن رتبه برتر استان را داشته است.

فرماندار شهرستان رزن از  امهال وام‌های کمتر از 12 میلیون کشاورزانی که دچار خسارت شده‌اند خبر داد و افزود:کشاورزان، اشخاص حقیقی و حقوقی بخش کشاورزی در بخش‌های زراعت، باغبانی، پرورش دام، طیور و آبزیان، جنگلداری و مرتعداری که تسهیلات دریافت کرده اند و خسارت وارده بر آنها بر اثر حوادث غیر مترقبه باشد تسهیلات آنها امهال می‌شود.

وی گفت: طبق تبصره بند «خ» ابلاغی به بانک‌ها بخشودگی اصل سود، جریمه و دیرکرد وام‌ها و تسهیلات کمتر از 12 میلیون تومان اجرا می‌شود.

سلامتی ادامه داد: مابقی وام‌های کشاورزی که بیشتر از مبلغ تعیین شده است یا کشاورزانی که دچار خسارت نشده‌اند برای تعیین تکلیف تسهیلات خود به بانک‌ها مراجعه کنند تا دچار پرداخت جریمه و دیرکرد نشوند.

وی تاکید کرد: فقط وام‌های کشاورزانی امهال می‌شود که خسارت دیده باشند و خسارت آنها توسط جهاد کشاورزی تایید و به بانک‌ها اعلام  شده است.

فرماندار رزن در خاتمه از بانک‌های عامل خواست تا حد امکان همکاری خوبی با کشاورزان در راستای امهال وام‌ها کشاورزی داشته باشند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :وام