کد خبر ۵۴۹۹۷۴ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷

یاسوج| سارقان مسلح طلافروش لنده شناسایی شدند

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان مسبح طلا فروش لنده شناسایی و بزودی به دست‌بند پلیس بند می‌شوند.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، عصر روز 16 اسفندماه دو سارق مسلح موتور سوار با حمله به یک طلافروشی در لنده بعد از شلیک چندین تیر هوایی اقدام به سرقت مقداری طلا کرده‌ و بعد از آن متواری شدند.

2 باند حمل سلاح غیر مجاز در کهگیلویه و بویراحمد منهدم شدباند ارتشا و تبانی معاملات دولتی در استان فارس منهدم شد

سردار مهدی انصاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عاملان سو قصد به رئیس کل دادگستری استان و تیراندازی به ساختمان مسکونی کارکنان دادگستری گچساران شناسای و دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه در زمینه پیشگیری از وقوع جرم بویژه در سرقت رتبه 31 کشور را بعد از استان خراسان جنوبی داریم، ابراز کرد: سرقت خشن امسال 67 درصد کاهش داشتیم و در زمینه نزاع‌های دسته جمعی امسال مقام  31 را در بین استان‌های کشور کسب کردیم.

انصاری از دستگیری متهمی بعد از 5 سال در یزد خبر داد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون 5 تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد افزایش دارد که در این زمینه 1700 نفر اعم از قاچاقچی، توزیع کننده و مصرف کننده دستگیر و 310 دستگاه خودرو نیز متوقف شده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین در این مدت 40 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کشف شده که در این زمینه 713 دستگاه خودرو متوقف و دو هزار و 10 نفر نیز دستگیر شدند که میزان کالاهای کشف شده افزایش 24 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

انصاری با اشاره به اینکه رسانه‌های استان در راستای آگاهی بخشی به جامعه همیشه همراه و همگام پلیس بوده و در این زمینه سنگ تمام گذاشته‌اند، تصریح کرد: انشالله سال آینده شاهد افزایش تعامل و همکاری بیشتر پلیس و رسانه‌ها باشیم.

وی با تشریح دستاوردهای ارتباط تنگاتنگ و نزدیک پلیس با رسانه‌ها بیان کرد: رسانه‌ها در ارتقای شاخص‌های امنیتی استان نقش موثری دارند و پیگیری آنان در زمینه‌های مختلف قابل تقدیر است.

 انصاری تاکید کرد: باید کاری کنیم در سال‌های آتی ضمن استفاده از تجارب گذشته با هدف انجام بهتر ماموریت، کاری کنیم کا در نهایت سبب رضایت مردم شود و جامعه باید از عملکرد شبانه روزی پلیس آگاه باشد

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir