کد خبر ۵۴۹۸۶۶ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱

بارندگی‌ها ادامه دارد؛ بهار لرستان پُر بارش

معاون استاندار لرستان گفت: بر اساس اعلام هواشناسی بارش برف و باران در لرستان ادامه دارد و بهار لرستان پر بارش خواهد بود.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از خرم‌آباد، احمد مراد پور صبح امروز در رزمایش نوروزی پلیس که در ستاد فرماندهی استان برگزار شد اظهار داشت: لرستان استانی کوهستانی است و خوشبختانه به‌عنوان سومین استان پر آب کشور شناخته‌شده و امسال بارندگی‌های خوبی داشتیم.

وی افزود: بر اساس گزارشات هواشناسی قطعاً بهار پر آب و پربارشی خواهیم داشت، در حال حاضر مناطق کوهستانی لرستان یک متر برف است و این بارش برف و باران در استان ادامه دارد.

پیش‌بینی برف و باران در نیمه غربی کشور/ هوا 6 درجه سرد می شودبرف و باران در انتظار جاده‌های 14 استان کشوربارش برف و باران در محور‌های استان ایلام جاده‌ها را لغزنده کرد

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: استان لرستان امسال میزبان تعداد زیادی از مسافران خواهد بود که باید آمادگی صددرصدی در راستای میزبانی داشته باشیم.

وی بیان کرد: امسال چندین مرحله وقوع سیل داشتیم که براثر سیلاب خساراتی به راه‌ها و ابنیه وارد شد؛ با توجه به بارندگی‌های مداومی که بعد از سیلاب داشتیم متأسفانه نتوانستیم همه این راه‌ها را تعمیر کنیم.

مراد پور تصریح کرد: در خیلی جاها به دلیل همین بارش‌ها نتوانستیم روکش‌های آسفالت را به‌صورت استاندارد تکمیل کنیم که سبب می‌شود دستگاه‌های خدمات رسان در جهت هدایت مسافران با سختی مواجه شوند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :لرستان