آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۹۲۰۲ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نوشهر خبر داد

افتتاح پارک ویژه بانوان نوشهری در اردیبهشت 98

به گزارش ذاکرنیوز از شهرستان نوشهر، جمیله هاشمی در نشست خبری پایان سال اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر با اشاره به ضرورت ایجاد محیطی آرام و اختصاصی برای ورزش و پیاده‌روی بانوان نوشهری، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته پارک بانوان را در شأن بانوان از نظر امکانات درست می‌کنیم.

وی افزود: پارک ویژه بانوان در خیابان شهید فلاحی در زمینی به وسعت حدود ۵ هزار متر و با تجهیزات و امکانات لازم و مخصوص ورزش بانوان در حال طراحی و اجرا است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نوشهر عنوان کرد: زیرساخت‌های خوبی در این محیط برای توسعه ورزش بانوان وجود دارد و سعی داریم تا از آن برای توسعه امکانات ورزشی ویژه بانوان استفاده کنیم.

وی ابراز کرد: این پارک 9 اردیبهشت 98 هم‌زمان با روز شورا افتتاح می‌شود و مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرد و بانوان گرامی نوشهری می‌توانند در فضایی مناسب و آرام با آسودگی خاطر از این پارک اختصاصی استفاده کنند.

هاشمی که امسال مدیریت جشنواره ملی گل ارکیده ایران در نوشهر را نیز بر عهده داشت درباره میزان هزینه‌کردها و منابع تأمینی این جشنواره نیز تصریح کرد: امسال جشنواره ارکیده بیش از 50 هزار بازدید کننده داشت و برای اجرای آن 25 میلیون تومان هزینه شده است ولی از آنجایی که 15 میلیون تومان از محل اجازه غرفه‌ها برای جشنواره درآمدزایی شده است بر این اساس در واقع 10 میلیون تومان هزینه برای این جشنواره شده است.

انتهای پیام / 86019

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش