کد خبر ۵۴۹۱۹۰ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱

‌هلال احمر ‌کرمان به ‌200 بیمار ‌روستای «ده‌زیار» ‌خدمت‌رسانی کرد+تصاویر‌

در آستانه سال جدید کاروان سلامت و امید جمعیت هلال‌احمر استان کرمان به بیش از 200 نفر از اهالی روستای ده‌زیار شهرستان کرمان خدمت‌رسانی کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، کاروان سلامت و امید جمعیت هلال‌احمر استان کرمان در آستانه سال جدید در روستای ده‌زیار از توابع بخش چترود شهرستان کرمان حضور یافت و خدمات رایگان بهداشتی و درمانی و مشاوره‌ای به اهالی این روستا ارائه کرد.

سیده جلالیان مسئول کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در چترود اظهار داشت: کاروان سلامت و امید جمعیت هلال‌احمر با حضور و مشارکت 3 پزشک متخصص و عمومی بیماری‌های عفونی، یک روانشناس و سه امدادگر و با همکاری هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل‌(ع) روستای ده‌زیار به اهالی روستای ده‌زیار خدمات درمانی و بهداشتی ارائه کرد.

وی با بیان اینکه در این کاروان داروی رایگان توسط تکنسین فنی داروخانه به ویزیت شدگان تحویل داده شد افزود: در جریان حضور کاروان سلامت در روستای ده‌زیار به 30 نفر از مراجعه‌کنندگان مشاوره‌های خانواده ارائه شد.

حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان کرمان در روستای «شیرینک» بردسیر به روایت تصویرکاروان سلامت در مناطق محروم بجنورد به روایت تصویر28 کاروان سلامت و امید به مناطق محروم استان کرمان اعزام شدمسئول کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرمان با اشاره به اینکه ارزش ریالی خدمات و داروی توزیع شده در این کاروان حدود 35 میلیون ریال است خاطر‌نشان کرد: کاروان سلامت و امید جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرمان به بیش از 200 نفر از اهالی روستای ده‌زیار از توابع بخش چترود شهرستان کرمان خدمت‌رسانی کرد.

عکس از ایمان افضلی

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمان