آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۹۱۱۲ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

جلوه‌هایی از وحدت اقوام خوزستانی در المپیاد ورزش‌های بومی محلی + تصاویر

اختتامیه المپیاد یک‌هزار نفری ورزش‌های بومی محلی خوزستان در اهواز با تقدیر از ورزشکاران منطقه‌ای خوزستان و نمایش برنامه‌های مختلف بومی و محلی در اهواز برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از اهواز، سید کریم حسینی امروز در اختتامیه ششمین المپیاد 1000 نفری ورزش‌های روستایی و بومی محلی اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 200 جشنواره ورزش‌های بومی محلی و ورزش روستایی در خوزستان برگزار شد که نشان می‌دهد ظرفیت زیادی در ورزش‌های بومی داریم.

وی افزود: برنامه امروز به مناسبت اختتامیه ششمین المپیاد ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان است که قرار است از 270 ورزشکار موفق در سال 97 تقدیر کنیم.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان با بیان اینکه این مسابقات در طول سال 97 در 7 منطقه برگزار شده و امروز ورزشکاران برگزیده تقدیر می‌شوند، گفت: این برنامه مقدمه‌ای است که برنامه‌های ورزشی سال 98 را با جدیت بیشتری دنبال کنیم و این موضوع را در مجمع سالیانه هیئت بررسی می‌کنیم.

در ادامه این برنامه جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت:  از هیئت استان که شرایطی فراهم کرد تا همه اقوام به عرصه بیایند، تشکر می‌کنم. خوزستان را در ورزش کشور با فوتبالش می شناسند  و این کم لطفی بزرگی به مردمی است که در همه عرصه‌ها توانمند هستند.

وی گفت: از جمله توانمندی‌های ورزشی خوزستان می‌توان به موفقیت ورزشکاران این استان در ورزش‌هایی مانند کشتی، بسکتبال، وزنه برداری  هستیم و در ورزش روستایی هم تنوع بازی‌ها و توانمندی ورزشکاران این موضوع را به اثبات رسانده است.

جعفری ادامه داد: به دنبال شناخت بیشتر از ویژگی‌ها و بازی‌های این استان هستیم که در تقویم ورزشی استان بگنجانیم و خدمتی به مردم این استان کنیم.

بیشتر بخوانید

قلعه‌نویی به نشست خبری بازی با فولاد نرسید سلطانی‌فر: در جام ملت‌ها با یک اشتباه به فینال نرسیدیم/ انتظار‌مان قهرمانی بود‌ اهواز| افشین قطبی: قلعه‌نویی مانند فرگوسن در ایران بوده است/ می‌توانیم نتیجه خوبی مقابل سپاهان بگیریم 

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش