آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۵۹۳۳ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲

عربانی: رمز موفقیت جشنواره تجسمی فجر اتحاد و یک‌رنگی بود

دبیر بخش کارتون و کاریکاتور یازدهمین جشنواره تجسمی فجر، اتحاد و یک‌رنگی میان دست اندرکاران جشنواره را رمز موفقیت این جشنواره دانست.
- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، احمد عربانی؛ دبیر بخش کارتون و کاریکاتور یازدهمین جشنواره تجسمی فجر در حاشیه آیین اختتامیه این جشنواره درباره کیفیت برگزاری جشنواره امسال گفت:  این دوره یک دوره خاص بود. من خود دبیر بخش کارتون و کاریکاتور بودم اما این را هرگز از رویتعصب نمی‌گویم. هم از حیث نیروهایی که به کار دعوت شده بودند، هم از لحاظ مدیریت، شرکت کننده‌ها و انتخاب آثار، اساسا نوع نگاهی که به این جشنواره وجود داشت، به دور از هرگونه تعصب، نگاهی خاص، سالم و هنری بود.

وی افزود: ویژگی متفاوت دیگر جشنواره امسال، حضور پرشور هنرمندان از طیف‌های گوناگون بود و در این دوره برخلاف سال‌های گذشته، شاهد عدم حضور هنرمندان در برخی رشته‌ها نبودیم. 

عربانی با اشاره به سطح کیفی آثار ارائه شده در بخش کارتون و کاریکاتور جشنواره تجسمی فجر گفت: در بخش کارتون و کاریکاتور، آثار شرکت‌کنندگان نسبت به سال‌های گذشته بسیار بهتر شده بود و شاهد ارسال کارهای خوب از سوی هنرمندان کارتونیست و کاریکاتوریست کشور بودیم.

دبیر بخش کارتون و کاریکاتور یازدهمین جشنواره تجسمی فجر با اشاره به رمز موفقیت جشنواره امسال گفت: به نظر من رمز موفقیت جشنواره یازدهم، اتحاد، دوستی و یک‌رنگی دست اندرکاران به دور از ریا و دو دستگی بود. در مجموع، صفای خاصی میان دوستان برگزار کننده اعم از دبیران، مدیران و داوران وجود داشت که برای من کاملا محسوس بود. همچنین مدیریت آقای حقیقی بسیار منظم و خوب بود و من احساس می‌کنم خیلی زود دلم برای این فضا تنگ می‌شود.

برگزیدگان یازدهمین جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند + عکسمظفری: جشنواره هنرهای تجسمی فجر، المپیک هنرهای تجسمی است

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کاریکاتور