آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۴۵۰۷ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰

مرگ خانم مسئول براثر آتش گرفتن خودرو

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان به دلیل آتش سوزی ناگهانی خودروی سمند متعلق به این اداره کل و پرتاب خود به بیرون از خودرو بر اثر ضربه مغزی در 36 سالگی جان خود را از دست داد.
صراط: ذاکرنیوز نوشت: مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان به دلیل آتش سوزی ناگهانی خودروی سمند متعلق به این اداره کل و پرتاب خود به بیرون از خودرو بر اثر ضربه مغزی در 36 سالگی جان خود را از دست داد.

بر اساس اعلام مسئولان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان، اصالت پورغلام بندری و دو نفر دیگر از کارکنان این اداره روز دوشنبه برای شرکت در مراسم جشن بانوان عازم شهرستان سیریک بودند.

سرپرستی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس، قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی، نایب رئیسی هیئت های ژیمناستیک، شنا  و آمادگی جسمانی از جمله سوابق این بانوی ورزشکار است. 

فرمانده پلیس راه هرمزگان  اظهار کرد: این خودرو با 3 سرنشین در محور بندرعباس- میناب در حرکت بوده که ناگهان دچار آتش سوزی می شود.

سرهنگ علی مجیدزاده بیان کرد: مرحوم پورغلام بندری به دلیل ترس از این آتش سوزی بلافاصله خود را به بیرون از خودرو پرت می کند که براثر ضربه مغزی در دم جان خود را از دست می دهد.

وی با بیان این که علت این آتش سوزی در حال بررسی است، بیان کرد: 2 سرنشین دیگر این خودرو پس از کنترل آن، موفق به نجات جان خود شدند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش هرمزگان