کد خبر ۵۴۴۵۰۳ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹

شکوه حضور ‌‌در شهر اولین‌ها؛ 22 بهمن دیدنی مردم آذربایجان شرقی

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان آذربایجان شرقی نیز آغاز شد.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، راهپیمایی باشکوه 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز آغاز شد.

مردم استان آذربایجان شرقی همگام با مردم انقلابی سراسر کشور در سالروز 22 بهمن و در چهلمین فجر انقلاب اسلامی با حضور پرشور خود بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی بیعت می‌کنند.

راهپیمایی 22 بهمن 97| تمام شهر تهران زیر چتر انتظامی استراهپیمایی باشکوه 22 بهمن در استان گلستان آغاز شدراهپیمایی22 بهمن در اهواز آغاز شد؛ دیار کارون شاهد حضور ده‌ها هزار نفری‌راهپیمایی 22 بهمن 97| اولین تصاویر از حضور مردم تهران در جشن انقلاب

راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و نشان دادن اقتدار ایران اسلامی درصحنه جهانی است، امروز همه آمده‌اند تا دست در دست و هم‌صدا باهم با سردادن شعارهایی پایبندی خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی به گوش جهانیان برسانند.

‌راهپیمایی مردم ولایتمدار آذربایجان شرقی با مشت‌های گره‌کرده و سردادن شعارهای "الله‌اکبر"، "مرگ بر آمریکا" و"مرگ بر اسرائیل" ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی(ره) شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اعلام می‌کنند.

مردم تبریز نیز با حضور خود بار دیگر به همه جهانیان اثبات کردند که هرآنچه دشمنی‌های آنها با انقلاب اسلامی ایران ادامه پیدا کند، ایستادگی آنها بیشتر و بیشتر خواهد شد.

مرتضی صفری  نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ذاکرنیوز در تبریز، اظهار داشت: حوزه‌های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در جشن 40 سالگی انقلاب سعی خواهند کرد به نحو شایسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را پوشش دهند.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ، معاونت سیمای مرکز آذربایجان شرقی با 15 اکیپ پرتابل ، 2 واحد سیار تلویزیونی ، 28 دوربین و تصویربردار ، ارتباط زنده تصویری از 5 شهرستان و ارتباط زنده موبایلی با 21 شهرستان ضمن ارتباط با شبکه‌های سراسری و مراکز استان‌ها راهپیمایی با شکوه مردم همیشه در صحنه مردم آذربایجان شرقی را در یوم الله 22 بهمن از نزدیک به صورت زنده به تصویر خواهند کشید.

مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: معاونت خبر نیز با 9 اکیپ خبری در تبریز ، 22 اکیپ خبری در شهرستان‌ها ، 2 اکیپ خبرگزاری صدا و سیما سعی خواهد کرد پوشش خبری شایسته‌ای را از راهپیمایی جشن 40 سالگی در خطه قهرمان پرور آذربایجان به نمایش بگذارد.

صفری عنوان کرد: اجرای مشترک با معاونت صدای مراکز استان‌ها ، ارتباط‌های زنده از محل مراسم با شبکه‌های سراسری و شهرستان‌های استان و استقرار 5 گزارشگر در محل‌های مختلف راهپیمایی تبریز از برنامه‌های پیش بینی شده در معاونت صدای مرکز آذربایجان شرقی در 22 بهمن است.

وی در پایان گفت: 15 اکیپ پشتیبانی فنی و 4 اکیپ ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای در مناطق مختلف استان، اکیپ‌های برنامه ساز را در این رویداد بزرگ همراهی خواهند کرد.

گفتنی است سخنران اصلی مراسم 22 بهمن در تبریز امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی، خواهد بود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :آذربایجان شرقی