کد خبر ۵۴۴۴۹۹ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴

تهران| میزبانی اهالی فرهنگ و هنر اسلامشهر از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر+فیلم

استقبال چشمگیر مردم شهرستان اسلامشهر از اکران فیلم‌های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای نخستین بار در این شهرستان نویدبخش تحولات مثبت فرهنگی است.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از اسلامشهر، امسال برای نخستین بار پردیس سینمایی شهرستان اسلامشهر همزمان با 31 مرکز استان و سینماهای شهر تهران میزبان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است.

جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین جشنواره سینمایی ایران است که از سال 61 تا به امروز همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایتخت و دیگر مراکز استان‌ها برگزار می‌شود و امسال برای نخستین بار در بین شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران، شهرستان اسلامشهر میزبان سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر و دوستداران هنر و فرهنگ از شهرستان‌های بهارستان، رباط کریم و پرند است.

برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی و هنر کشور برای نخستین بار در بین اهالی فرهنگ و ادب شهرستان اسلامشهر هر چند به دلیل عدم تبلیغات و برخورداری از کیفیت مناسب در برخی فیلم‌ها با استقبال چندانی روبه رو نبود اما برخی فیلم‌ها همچون «این 23 نفر» و «رد خون 2» با استقبال چشمگیری روبه رو بود تا جایی که مسئولان برگزاری جشنواره را به اکران سانس فوق‌العاده واداشت.

هر چند میزبانی سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در شهرستان اسلامشهر با برخی آشفتگی‌ها همراه بود اما به واقع چنین رویدادی علاوه بر تحکیم و ماندگاری در شهرستان اسلامشهر می‌تواند نویدی از توجه مسئولان به جامعه فرهنگی و هنری این شهرستان باشد و این رویداد را به فال نیک گرفت که رخدادهای بزرگ و مهم فرهنگی دیگری را در آینده در این شهرستان شاهد باشیم.

به گزارش ذاکرنیوز فیلم‌های جشنواره فجر از 10 بهمن‌ماه در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر آغاز و تا 22 بهمن‌ماه نیز ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند برای خرید حضوری بلیط‌ها در گیشه سینما فجر اسلامشهر حاضر و یا از طریق خرید اینترنتی از سایت سینما تیکت اقدام و یا با شماره تلفن 56126425  از آخرین اطلاعات فیلم و زمان اکران آن مطلع شوند.

گزارش از بهاره عشقی صابر

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بی بی سی سینما