کد خبر ۵۴۴۴۶۳ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱

نماینده گیلان در مجلس خبرگان: امام خمینی(ره) به ما عزت آموخت

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام خمینی(ره) عزت را به ما آموخت گفت: چنانچه امروزه هر کس ذره‌ای به عزت نظام و ایرانی ضربه‎ای وارد کند مقام معظم رهبری مقاومت می‎کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از رشت، آیت‌الله رضا رمضانی امروز در مسجد خمیران زاهدان رشت با تسلیت ایام فاطمیه(س) اظهار داشت: حضرت سجاد(ع) در فراق امام حسین(ع) سال‌ها اشک می ریخت و هرگاه آب می دید به یاد امام حسین(ع) می افتاد و می‎گریست.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فاطمه(س) لقب معصوم دارد و این خود دارای فلسفه است افزود: فاطمه(س) دارای مقام عصمت است و معصوم هیچ وقت مرتکب گناه عمدی، کبیره و حتی سهوی نمی‎شود.

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه در زمان پیغمبر(ص) 2 مدل جامعه وجود داشت که یکی جامعه پس‌رو و دیگری جامعه پیش‌رو بوده است تصریح کرد:جامعه جاهلیت دارای پس‌رفت و جزء بدترین‌ها بوده است.

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از شرایط نامساعد اقتصادی‌عضو مجلس خبرگان رهبری: ایجاد ناامیدی در مردم از برنامه‌های اصلی دشمن استدعوت مجلس خبرگان رهبری برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جامعه پس‌رفت به لحاظ اخلاقی، سیاسی، خانوادگی، فرهنگی و قبیله‌ای از بدترین‎ها بوده است ابراز داشت: جامعه پس‌رفت جامعه‎ای کینه توز و اهل کینه بودند.

وی با اشاره به اینکه کینه‌های جامعه پس‌رفت بی هیچ دلیل و بهانه‌ای باعث جنگ و خونریزی می‌شد افزود: افراد جامعه پس‌رفت فرصت‌طلب بودند و از هر منافعی برای استفاده از قبیله خود استفاده می‌کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه دین، آئین و انسانیت در جامعه پس‌رفت معنایی نداشته است گفت: در جامعه پس‌رفت حق با افراد غالب و افرادی بود که دارای قدرت و سیطره بیشتر بودند.

 نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بدترین اخلاق و خیانت‎ها در این قوم مشاهده می‌شد افزود: خیانت‎هایی در تاریخ نقل شده است که انسان از بازگو کردن آن شرم می‌کند.

وی خودکامگی، بی‌تفاوتی نسبت به انسان‌ها، نادرستی به‌معنای دقیق کلمه، عقاید باطل، کارها و رفتارهای زشت را از خصوصیات بارز این قوم برشمرد و گفت: این قوم نسبت به زنان و دختران بدترین جنایات را مرتکب شدند.

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه پیغمبر(ص) اخلاق، امانت‌داری و حس مسئولیت پذیری را در جامعه آن روز حاکم کرد افزود: بعد از گذشت 50 سال تمام سنت‌های پیغمبر(ص) به آرامی از بین می‎رود و بدعت‌ها دوباره جان می‌گیرد.

نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: مشکل دیگری که پس از رحلت پیامبر اسلام(ص) اتفاق افتاد آن بود که پیشگامان عرصه معنویت و عدالت و عصمت کنار گذاشته شدند.

وی با بیان اینکه وقتی در جامعه‌ای بهترین‌ها کنار گذاشته شوند آن جامعه دچار واپس‌گرایی می‎شود افزود: اگر در جامعه‎ای حکیم و ادیب وفقیه، دانشمند و بهترین‌ها کنار گذاشته شود آن جامعه بدترین و بی‌فضیلت‌ترین جامعه می‌شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه پیغمبراسلام(ص) حس مسئولیت‌پذیری را در عالی‌ترین مرتبه قرار داد تصریح کرد: جامعه نبوی جامعه عزت‌پذیر بود.

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه امام خمینی(ره) عزت را به ما آموخت خاطرنشان کرد: چنانچه امروزه هر کس ذره‌ای به عزت نظام و ایرانی ضربه‎ای وارد کند مقام معظم رهبری مقاومت می‎کنند.

وی با بیان اینکه شاگرد خلف به سبک استاد عزتمندی را به ما می‎آموزد و این نعمت بزرگی برای نظام مقدس اسلامی است تصریح کرد: در ایران تفکر علوی جمع شده است و نباید اجازه نفوذ به دیگران را بدهیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه جنگ بین ایران عراق، جنگ بین ایران و تمامی کشورها بود گفت: چنانچه پیگیری قضایی صورت پذیرد، تمامی کشورهایی که به عراق کمک کردند باید محاکمه شوند.

آیت‎الله رمضانی با بیان اینکه اگر بهترین‌ها در جامعه نباشند آینده تهدید می‌شود گفت: مثلث شوم ریاض، تل‌آویو و واشنگتن هیچ‎گونه شباهتی به هم ندارند و قصد دارند دین را از بین ببرند و یهودیت را حاکم کنند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :گیلان