کد خبر ۵۴۴۳۹۲ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

40 جشنواره بومی و ورزشی در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر 40 همایش پیاده‌روی در شهرستان‌های اردبیل برگزار شد و در فاز دوم 40 جشنواره بومی و ورزشی در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از اردبیل، بهرام آقاخانی عصر امروز در جلسه تشریح برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در ایام دهه فجر اظهار داشت: در روزهای 11 و 12 بهمن ماه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی 40 همایش پیاده‌روی در شهرستان‌های اردبیل با حضور 20 هزار نفر برگزار شد و در فاز دوم 40 جشنواره بومی و ورزشی در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: گرفتن جشن پیروزی انقلاب اسلامی یکی از اولویت‌های مهم این مجموعه است و در این زمینه اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی و فرهنگی در شهرستان‌های استان یک اولویت اساسی است که در این زمینه در تلاش هستیم تا بتوانیم با اتحاد و یکپارچگی جشن باشکوه انقلاب اسلامی را جشن بگیریم و به دشمنان نشان دهیم پس از گذشت 40 سال به آرمان های خود پای‌بند است.

جشنواره بومی محلی "جوکول" در رشت برگزار شد+فیلمگیلان| جشنواره بومی"دا" در رشت به‌روایت تصویر‌آذربایجان غربی| حضور سفرای خارجی در جشنواره بومی محلی خوی+تصاویر

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: توسعه ورزش‌های همگانی و اجرای پروژه‌های ورزشی در استان به عنوان یک موضوع مهم و اساسی مبنای کار است و در این زمینه از مسئولان و متولیان اجرایی انتظار داریم تا نهایت سعی و تلاش خود را برای دستیابی به این اهداف انجام دهند.

آقاخانی از سفر یک روزه معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش به استان 17 بهمن خبر داد و تصریح کرد: افتتاح چندین پروژه ورزشی از برنامه های عبدالحمید احمدی است و از دیگر برنامه های این سفر یک روزه می توان به غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و افتتاح سالن ورزشی کوثر و استخر شهید رجایی اشاره کرد.

وی تصریح کرد: در این سفر طرح هر جوان یک نهال رونمایی می شود و دیدار با امام جمعه اردبیل از دیگر برنامه‌هایی است که در این سفر انجام می‌شود و نشست نقد و بررسی کتاب باعنوان نقد کتاب انقلاب اسلامی نوشته علی درازی در کنار چهره‌های انقلابی استان و امام جمعه اردبیل و شهرستان نیز برگزار می‌شود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش